Bardzo dużo pije

Ja nie wiem, może powinnam się zacząć martwic. Kiki bardzo duzo pije, a szczególnie od kiedy pije sama z butli, łazi z nia non stop po mieszkaniu i pociaga 🙂 i tak potrafi przez cały dzień wytrabic 6 butli po 270 ml !!! czasem n awet 2 pod rząd np po snie, Czy powinnam sie udac z tym do lekarza? a może powinnam sie cieszyc. Daje jej herbatki hippa wedle przepisy łyżeczka na 100ml. nie daje soczków bo przy takiej ilości to strasznie by tyła. Dodam że ona jest bardzo ruszliwa, non stop chodzi, biega, fika koziołki, istny diabeł… Napiszcie co mam o tym myślec.

Pam & Kiki 13-12-2003

5 odpowiedzi na pytanie: Bardzo dużo pije

biancia Dodane ponad rok temu,

Re: Bardzo dużo pije

Bartek też dużo pije. Rozmawiałam na ten temat z pediatrąa. Powiedziała, że czasem się zdarza, że jest to objaw cukrzycy. Możesz zrobić małej badania. Ja nie robię. Mój syn tyle biega, że nic dziwnego, że dużo pije – chociaż mniej od Twojej córci. Nam wychodzi koło litra dziennie a Tobie ponad 1,5. Bartek też pije herbatki hipp i jeden soczek dziennie.
Pozdrawiam

bianka i Bartuś (05.12.2003)

asp Dodane ponad rok temu,

Re: Bardzo dużo pije

Kiedyś Julka miała biegunkę i bardzo mało piła i przez to była lekko odwodniona. Tak więc teraz jak pije około litra dziennie to się ciesze, gorzej by było jak by nie chciała. Dziecku które jest bardzo ruchliwe i aktywne chce się pić, takl więc myślę że nie masz się czym martwić. Ale dla pewności zapytaj lekarza czy taka ilość nie jest objawem jakieś choroby.

Aga & Julka (02.08.03)

Dodane ponad rok temu,

Re: Bardzo dużo pije

Moja Oleńka też jest bardzo ruchliwym dzieckiem i bardzo dużo pije – nawet już nie liczę jej mililitrów, ale podobnie jak u Was. Mnie jak na razie to nie martwi.

Agnieszka i Oleńka (01.09.03.)

[Zobacz stronę]

klucha Dodane ponad rok temu,

Re: Bardzo dużo pije

a nie pije czasami dla przyjemności smoka butelkowego????

Zuzanka też tak trabiła butla za butlą, butla w zębach, już zastanawiałam się czy to nie cukrzyca, butelkę ze smokiem zamieniłam na niekapek i nagle okazało się że Zuzanka nie jest już taka spragniona :)))

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

biancia Dodane ponad rok temu,

Re: Bardzo dużo pije

hehe – niezłe:)
Mój pije, bo jest spragniony. Ja mu nie daje butelki do zabawy. Zdarza się, że po wypiciu całej butli płacze, bo chce jeszcze i ciągnie drugą, ale po ugaszeniu pragnienia idzie się bawić i butelka go nie interesuje.
Pozdrawiam

bianka i Bartuś (05.12.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: Bardzo dużo pije?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Karmienie
Co z piciem?
Kochane mamusie! Jestem swiezo upieczona mamusia - moja Amelka jutro skonczy 3 tydzien. Oczywiscie karmie ja piersia, a ona bardzo ladnie je:) Mam pytanie... Czy taki maluszek nie potrzebuje czegos do
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Luzik ;)
W pracy ferie, a co za tym idzie lekki luzik, spotęgowany brakiem obecności szefowej. Cha mam czas nawet na FORUM ;) Za oknem sypie śnieg, pewnie znowu zima zaskoczy drogowców! Przy okazji chwalę
Czytaj dalej