Bardzo dużo pije

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #60412

  pam-24

  Ja nie wiem, może powinnam się zacząć martwic. Kiki bardzo duzo pije, a szczególnie od kiedy pije sama z butli, łazi z nia non stop po mieszkaniu i pociaga 🙂 i tak potrafi przez cały dzień wytrabic 6 butli po 270 ml !!! czasem n awet 2 pod rząd np po snie, Czy powinnam sie udac z tym do lekarza? a może powinnam sie cieszyc. Daje jej herbatki hippa wedle przepisy łyżeczka na 100ml. nie daje soczków bo przy takiej ilości to strasznie by tyła. Dodam że ona jest bardzo ruszliwa, non stop chodzi, biega, fika koziołki, istny diabeł… Napiszcie co mam o tym myślec.

  Pam & Kiki 13-12-2003

  #770422

  biancia

  Re: Bardzo dużo pije

  Bartek też dużo pije. Rozmawiałam na ten temat z pediatrąa. Powiedziała, że czasem się zdarza, że jest to objaw cukrzycy. Możesz zrobić małej badania. Ja nie robię. Mój syn tyle biega, że nic dziwnego, że dużo pije – chociaż mniej od Twojej córci. Nam wychodzi koło litra dziennie a Tobie ponad 1,5. Bartek też pije herbatki hipp i jeden soczek dziennie.
  Pozdrawiam

  bianka i Bartuś (05.12.2003)  #770423

  asp

  Re: Bardzo dużo pije

  Kiedyś Julka miała biegunkę i bardzo mało piła i przez to była lekko odwodniona. Tak więc teraz jak pije około litra dziennie to się ciesze, gorzej by było jak by nie chciała. Dziecku które jest bardzo ruchliwe i aktywne chce się pić, takl więc myślę że nie masz się czym martwić. Ale dla pewności zapytaj lekarza czy taka ilość nie jest objawem jakieś choroby.

  Aga & Julka (02.08.03)

  #770424

  Anonim

  Re: Bardzo dużo pije

  Moja Oleńka też jest bardzo ruchliwym dzieckiem i bardzo dużo pije – nawet już nie liczę jej mililitrów, ale podobnie jak u Was. Mnie jak na razie to nie martwi.

  Agnieszka i Oleńka (01.09.03.)

  http://www.ola.wichlacz.prv.pl

  #770425

  klucha

  Re: Bardzo dużo pije

  a nie pije czasami dla przyjemności smoka butelkowego????

  Zuzanka też tak trabiła butla za butlą, butla w zębach, już zastanawiałam się czy to nie cukrzyca, butelkę ze smokiem zamieniłam na niekapek i nagle okazało się że Zuzanka nie jest już taka spragniona :)))

  Izka i Zuzanka (12.V.2002)

  #770426

  biancia

  Re: Bardzo dużo pije

  hehe – niezłe:)
  Mój pije, bo jest spragniony. Ja mu nie daje butelki do zabawy. Zdarza się, że po wypiciu całej butli płacze, bo chce jeszcze i ciągnie drugą, ale po ugaszeniu pragnienia idzie się bawić i butelka go nie interesuje.
  Pozdrawiam

  bianka i Bartuś (05.12.2003)

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close