ból brzucha czy juz panikować?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #15111

  iwonatrinity

  W nocy obudził mnie rwący bół brzucha, gdzieś na wysokości pępka. Uczucie takie jakby mi się coś w środku odrywało. Raczej nie były to rozciągające się więzadła, bo tamte bóle były inne i nasilały sie głównie bo gwałtownych ruchach. A ten był stały, na środku brzucha i był mimo że leżałam spokojnie i się nie ruszałam, czy to na boku czy na placach. Trrwało to chyba jakąś godzinę – później usnęłam. Rano wszystko spoko, ale niewiem co mam teraz robić?? Czy biec po pracy do gina, czy obserwoawać co sie będzie dalej działo. Może któraś z Was miała podobnie? W nocy to się nieźle wystraszyłam i pełna byłam najgorszych mysli. Teraz juz lepiej, ale może nie warto tego bagatelizować??

  Ivo i tygrysek (21.08.2003r.)

  #222265

  aleksandra27

  Re: ból brzucha czy juz panikować?

  zadzwoń do lekarza, zeby sie nie stresować cały dzień. Po co masz sie martwić, jeżeli to okaże się jakimś drobiazgiem….:)))
  Pozdrawiam

  Ola i Mateuszek (28.04.03)  #222266

  ykke

  Re: ból brzucha czy juz panikować?

  Sądzę jednak, że było to związane z rozciąganiem.Mimo wszystko na wszelki wypadek udaj sie do lekarza-bedziesz spokojniejsza.

  Izka 23.08

  #222267

  ada77

  Re: ból brzucha czy juz panikować?

  W ciąży w ogóle z brzuchem dzieją się najdziwniejsze rzeczy, często coś się rozciąga, kłuje, boli, szczypie, ale nie są to zazwyczaj mocne bóle. Z własnego doświadczenia wiem, że w większości wypadków nic nie znaczą, to po prostu zmiany fizyczne, bo brzuś rośnie. Ale czasem, zwłaszcza kiedy ból jest wyjątkowo dokuczliwy, to może być znak, że coś tam się dzieje. W żadnym wypadku nie martw się na zapas, ale do lekarza koniecznie zadzowoń albo idz. To tylko kilkanaście minut, a będziesz spokojna. Mnie zawsze lekarka mówi: jeśli ból tylko drażni, jest umiarkowany lub lekki ( tak jak przy wiązadłach, krzyżu, piersiach, podbrzuszu) – to pewnie nic takiego, zwykła dolegliwośc ciążowa, ale jeśli męczy, przeszkadza spać, jeść, czy poruszać się – lepiej to sparwdzić.
  ada77 i miki

  #222268

  redford

  Re: ból brzucha czy juz panikować?

  Gdzies czytalam, ze dzidzia moze ciagnac za pepowine i wtedy czuje sie wlasnie takie cos, jakby rozrywanie od srodka, ale lepiej zadzwon do lekarza, moze poradzi ci przez telefon. Najgrozniejsze sa bole w podbrzuszu, bo nawet gdy sie odkleja lozysko, to boli wlasnie tam.

  Kasia i Gołąbek Majowy (16.05.2003)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close