co myślicie o proszkach cypisek i bobas?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #42123

  eska

  Na razie postanowiłam prać wszystkie rzeczy w płatkach mydlanych i płukać dwa razy. Ale teraz jestem dopiero na etapie przygotowań i mam czas.Lovela czy yelp są dosyć drogie ale polecane. Nie wiem jaka jest opinia na temat polskich proszków takich jak bobas lub cypisek. Może któraś z Was używa (ła). Proszę o komentarze.

  Ewa z Jakubkiem 20.04.2004.

  #550380

  bourbonetka

  Re: co myślicie o proszkach cypisek i bobas?

  Od początku używałam Bobasa. Marta choć ma bardzo wrażliwą skórę (toleruje tylko pieluszki Huggies a z chusteczek Pampers) nie miała żadnych objawów uczuleniowych. Pranie było bez zapachu, nie było zbyt miękkie ale przecież i tak prasujemy ciuszki.

  Obecnie piorę w proszkach „dla dorosłych” stosuję podwójne płukanie.

  Bourbonetka i Martusia (Ur. 15.01.2004)  #550381

  szczelen

  Re: co myślicie o proszkach cypisek i bobas?

  Hej! Ja piorę w „Dzidziusiu”, który jest chyba najtańszym proszkiem dziecięcym na rynku. Ma w swoim składzie płatki mydlane. Zapachu pranie nie ma żadnego, ale po podwójnym płukaniu to raczej nie dziwi. Mój dzieciak nie ma po nim żadnych reakcji alergicznych. Trudno powiedzieć, czy jest skuteczniejszy czy mniej skuteczny od innych proszków – to generalnie cięzko ocenić, i bazują na tym reklamy. Proszek posiada pozytywną opinię IMiD.
  Pozdrawiam

  Kasia i Jaś (17.02.04)

  #550382

  joannar

  Re: co myślicie o proszkach cypisek i bobas?

  Ja bardzo polecam mleczko do prania Dzidziuś. Dla mnie prawie porównywalny z Lovelą, a dokładnie połowę tańszy. Też przerzuciłam się na niego, ze względów finansowych.

  JoannaR i Pawełek 19.09.2003

  #550383

  eska

  Dzięki za rady

  Dziękuję Wam wszystkim za rady, bo słuchając czasami obiegowych opinii innych osób, położnych czy lekarzy można dojść do wniosku, że tylko te reklamowane są dobre. Wiem, że zawsze jest w tym jakaś część prawdy tzn. to co bardzo tanie nie zawsze jest dobre i długotrwałe, ale to przecież chodzi tylko o proszek i ewentualne uczulenie dzidzi. Myślę, że o wiele ważniejsze są sprawy zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia i na tym nie można oszczędzać. Pozdrawiam. Ewa.

  Ewa z Jakubkiem 20.04.2004.

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close