Forum: Polecam

co myślicie o proszkach cypisek i bobas?

Na razie postanowiłam prać wszystkie rzeczy w płatkach mydlanych i płukać dwa razy. Ale teraz jestem dopiero na etapie przygotowań i mam czas.Lovela czy yelp są dosyć drogie ale polecane. Nie wiem jaka jest opinia na temat polskich proszków takich jak bobas lub cypisek. Może któraś z Was używa (ła). Proszę o komentarze.

Ewa z Jakubkiem 20.04.2004.

4 odpowiedzi na pytanie: co myślicie o proszkach cypisek i bobas?

bourbonetka Dodane ponad rok temu,

Re: co myślicie o proszkach cypisek i bobas?

Od początku używałam Bobasa. Marta choć ma bardzo wrażliwą skórę (toleruje tylko pieluszki Huggies a z chusteczek Pampers) nie miała żadnych objawów uczuleniowych. Pranie było bez zapachu, nie było zbyt miękkie ale przecież i tak prasujemy ciuszki.

Obecnie piorę w proszkach “dla dorosłych” stosuję podwójne płukanie.

Bourbonetka i Martusia (Ur. 15.01.2004)

szczelen Dodane ponad rok temu,

Re: co myślicie o proszkach cypisek i bobas?

Hej! Ja piorę w “Dzidziusiu”, który jest chyba najtańszym proszkiem dziecięcym na rynku. Ma w swoim składzie płatki mydlane. Zapachu pranie nie ma żadnego, ale po podwójnym płukaniu to raczej nie dziwi. Mój dzieciak nie ma po nim żadnych reakcji alergicznych. Trudno powiedzieć, czy jest skuteczniejszy czy mniej skuteczny od innych proszków – to generalnie cięzko ocenić, i bazują na tym reklamy. Proszek posiada pozytywną opinię IMiD.
Pozdrawiam

Kasia i Jaś (17.02.04)

joannar Dodane ponad rok temu,

Re: co myślicie o proszkach cypisek i bobas?

Ja bardzo polecam mleczko do prania Dzidziuś. Dla mnie prawie porównywalny z Lovelą, a dokładnie połowę tańszy. Też przerzuciłam się na niego, ze względów finansowych.

JoannaR i Pawełek 19.09.2003

eska Dodane ponad rok temu,

Dzięki za rady

Dziękuję Wam wszystkim za rady, bo słuchając czasami obiegowych opinii innych osób, położnych czy lekarzy można dojść do wniosku, że tylko te reklamowane są dobre. Wiem, że zawsze jest w tym jakaś część prawdy tzn. to co bardzo tanie nie zawsze jest dobre i długotrwałe, ale to przecież chodzi tylko o proszek i ewentualne uczulenie dzidzi. Myślę, że o wiele ważniejsze są sprawy zdrowego odżywiania i zdrowego stylu życia i na tym nie można oszczędzać. Pozdrawiam. Ewa.

Ewa z Jakubkiem 20.04.2004.

Znasz odpowiedź na pytanie: co myślicie o proszkach cypisek i bobas??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Książka kucharska
Mam dużo włoskich orzechów i co dalej?
Dziadek mojego męża z braku zajęcia siedzi i łuska włoskie orzechy, mam juz tego ze 2 worki i pudło. Jemy, jemy, ale nie przejadamy. Prosze napiszcie co mozna wykombinować z orzechami
Czytaj dalej
Noworodek, niemowlę
formalnosci po porodzie
Czesc, niedlugo czeka mnie porod i w zwiazku z tym mam do Was jako doswiadczonych w tej kwestii pytanie - jakie formalnosci czekaja mnie po porodzie? Co trzeba dokad zawiezc,
Czytaj dalej