czy to zwiastuje ząbki???

jestem zdziwiona ponieważ marcinek ma dopiero 3.5 miesiąca a zachowuje się jakby go swędziały dziąsełka.troche za wcześnie na ząbki.gryzie wszystko co złapie,najnamiętniej swoje rączki.robi to tak intensywnie że aż płacze i stęka.smoczek myśli połknąć,tak mocno ssie i gryzie.patrzyłam na dziąsełka ale nic nie zauważam,takie jak zawsze.do tego jest okropnie zmierzły,marudzi nawet przy piciu mleka co mu się nigdy nie zdarzało,ogólnie jest niespokojny i poddenerwowany,płacze z byle powodu.do tej pory był bardzo spokojny i cichutki.czy wasze dzieci miały takie objawy przy początkach ząbkowania i czy zdarzało się to tak wcześnie??

Monika i Marcinek (15.01.04)

3 odpowiedzi na pytanie: czy to zwiastuje ząbki???

lea Dodane ponad rok temu,

Re: czy to zwiastuje ząbki???

Niektore dzieci w wieku 3 miesiecy mają po kilka zębów – wcale nie jest to za wczesnie, a tabele podające “normy” są.. hm.. chyba niechętnie czytane przez dzieci.
Inna sprawa, ze dziecko 3 – miesieczne czesto zachowuje sie w taki sposob – slini, wklada łapki do buzi, poznaje tak swiat. U nas byly potoki sliny i łapki w buzi, a zeby po kolejnych 3 miesiacach.

Lea i Mateuszek (14.03.03)

eris Dodane ponad rok temu,

Re: czy to zwiastuje ząbki???

Mateusz tez zaczął się slinić i wszystko wciagać do buzi jak skończył 4 miesiące. A pierwszy ząbek wyszedł mu wczoraj (skończone 6 miesiecy). Obyło się bez płaczu, marudzenia.Jeszcze rano nic nie było a po południu…hop i widać ząbek 🙂


Marta i Mateusz 26.10.2003

bozenkan Dodane ponad rok temu,

Re: czy to zwiastuje ząbki???

U nas zaczęło się w 3 miesiącu. Po 2 tygodniach mieliśmy już 2 dolne jedyneczki równocześnie. W tej chwili idą już górne jedynki. Wszystko więc możliwe.

Bożenka i Ewunia (05.11.2003)

Znasz odpowiedź na pytanie: czy to zwiastuje ząbki????

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Noworodek, niemowlę
Jeszcze raz o nalepce „Dziecko w samochodzie"
Jakiś czas temu pytałam Was o te nalepki. Udało mi się w końcu taką kupić (mimo propozycji kilku z Was, że mi przyślą - dzięki raz jeszcze). Teraz się zastanawiam:
Czytaj dalej
Oczekując na dziecko
SESJA !!!
Cześć kochane studentki, niedługo sesja, jak sobie radzicie na studiach będąc w ciąży, czy w 8 miesiącu można spokojnie zdawać sesje (w tym roku dość ciężkiego kalibru). Zastanawiam się czy podzielić
Czytaj dalej