Mleko krowie

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #11398

  pikpok

  Zachodzimy z mężem w głowę i pytamy siebie, dlaczego roczne dziecko nie może pić mleka krowiego, skoro wcina już twarożki, jogurty i danonki?… Wiemy oczywiście, że mleko krowie jest gorzej przyjmowane przez organizm (czytaliśmy mądre księgi Hi,Hi). Nasz maluch nie chce jeść Bebilonów i innych produktów mlekopodobnych… nadal ciągnie cyca, więc nie jest to kwestia zdrowia. Chciałabym wreszczie dziecku ugotować pyszną kaszę manną na krowim mleczku. Co wy na to?

  Agnieszka i Olo

  #178730

  renia

  Re: Mleko krowie

  Tez sie nad tym kiedys zastanawialam, przeciez te serki, ktore dziecko je tez sa z mleka krowiego. Ale nic rozsadnego nie wymyslilam.


  Renia
  mama Asi (3 latka i miesiac) i Ani (roczek i 2 miesiace)  #178731

  kasiaw

  Re: Mleko krowie

  Nasz Pawełek nie lubił mleka modyfikowanego i raz na jakiś czas dawałam mu zwykłe mleko krowie (np. budyń czy kakao). Teraz od mniej więcej dwóch tygodni Pawełek mówi nie na wszystkie herbatki i tylko krzyczy kaka (kakao) i w ten sposób pije około pół litra mleka dziennie (ale ma już prawie dwa latka). Niby nie polecają mleka krowiego dla dzieci do trzeciego roku, ale co wtedy im podawać….?

  Kasia mama Pawełka.

  #178732

  magdak

  Re: Mleko krowie

  chyba te danonki i serki sa na mleku jakos przetworzonym i strawnym dla dzieci
  magda

  #178733

  czarna

  Re: Mleko krowie

  mleko krowie od dwoch lat….czemu?????nie wiem Ewa je bakusie (danonki odradzam sama chemia) kinder czekoladki gdzie jest przeciez mleko w proszku ale mlaka jeszcze nie probowalam…

  Asia mama rocznej Ewy

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close