powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

mój synek skończy 17 czerwca trzy miesiące a ja za miesiąc wracam do pracy . Mam pytanie jak mam go karmić gdy będe w pracy. Czy karmić go mieszanka czy ściągać pokarm i go dokarmiać moim mlekiem. Mały waży sporo bo juz prawie 7kg. Pomóżcie co mam zrobić?

4 odpowiedzi na pytanie: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

nermil Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

Ja tez wrcam do pracy i zostawiam 3 m-cznego synka, no praiwe 4-ro. Rozmawiałam dzis z pediatrą na temat karmienia. Otóz trzeba zrobic zapas mleka (mozna zamrozić) – jesli karmisz piersią i przygotowac na wszelki wypadek melko sztuczne. tydzień przed pójściem do pracy sprawdzić czy dziecko je to sztuczne mleko, no i oczywiście przyzwyczajać do butelki. Powodzenia.

majka781 Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

moim zdaniem karmić piersią jak najdłużej się da. Pokarm ściągac, trzymać w lodówce, są takie specjalne torebki. A jak będzie taka możliwość, niech ktos przynosi ci malucha na karmienie do pracy.

Majka i Smyk

Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

Moja koleżanka wróciła do pracy gdy jej córeczka miała ok. 5 miesięcy. Już miesiąc wcześniej zaczęła ściągać pokarm i zamrażać go w specjalnych torebkach. W pracy raz ściągała pokarm, ale pracowała tylko 6 godzin, może Ty powinnaś 2 razy ściągać. Ale nie przestawaj karmić własnym mlekiem!!! To byłoby dużym błędem. Zaopatrz się w odciągacz i już teraz zacznij zbierać i zamrażać mleko na później. Mojej koleżance to się udało i nie było żadnych problemów.
Życzę powodzenia 🙂

Magda & Aleks 03.02.2004

kzaremba Dodane ponad rok temu,

Re: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

Ja wróciłam do pracy gdy Sylwia miała 4 i pół miesiąca, a karmiłam do 12-go miesiąca życia. Ściągałam w pracy pokarm ręką prosto do wygotowanej butelki, na szczęście w pracy jest lodówka. Potem na drugi dzień Sylwia miała mleczko na czas mojej nieobecności. A z czasem gdy mleczka było coraz mniej służyło do kaszek bezmlecznych.
Nie martw sie , będzie dobrze!

Kasia i Sylwia Margareta 25.10.03

Znasz odpowiedź na pytanie: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Tematy, których nie znalazłam w forum
A moze pokazecie poddasza?Kazda rada bedzie cenna.
Mam do zaadaptowania poddasze i nie mam pomyslu jak je urzadzic. Jakie okna polecacie? Na co zwrocic uwage przy planowaniu calosci. Maja tam byc ze 2 pokoje lazienka i garderoba.
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Postępy w spaniu :)
Śpieszę donieść (ale nie chcę jeszcze zapeszyć), że Oli od 4-ch dni sam zasypia. Wytłumaczyłam mu że jestem i że jak mnie zawoła to przyjdę i zostawiam Go samego w
Czytaj dalej