powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #66642

  andziula24

  mój synek skończy 17 czerwca trzy miesiące a ja za miesiąc wracam do pracy . Mam pytanie jak mam go karmić gdy będe w pracy. Czy karmić go mieszanka czy ściągać pokarm i go dokarmiać moim mlekiem. Mały waży sporo bo juz prawie 7kg. Pomóżcie co mam zrobić?

  #849815

  nermil

  Re: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

  Ja tez wrcam do pracy i zostawiam 3 m-cznego synka, no praiwe 4-ro. Rozmawiałam dzis z pediatrą na temat karmienia. Otóz trzeba zrobic zapas mleka (mozna zamrozić) – jesli karmisz piersią i przygotowac na wszelki wypadek melko sztuczne. tydzień przed pójściem do pracy sprawdzić czy dziecko je to sztuczne mleko, no i oczywiście przyzwyczajać do butelki. Powodzenia.  #849816

  majka781

  Re: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

  moim zdaniem karmić piersią jak najdłużej się da. Pokarm ściągac, trzymać w lodówce, są takie specjalne torebki. A jak będzie taka możliwość, niech ktos przynosi ci malucha na karmienie do pracy.

  Majka i Smyk

  #849817

  Anonim

  Re: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

  Moja koleżanka wróciła do pracy gdy jej córeczka miała ok. 5 miesięcy. Już miesiąc wcześniej zaczęła ściągać pokarm i zamrażać go w specjalnych torebkach. W pracy raz ściągała pokarm, ale pracowała tylko 6 godzin, może Ty powinnaś 2 razy ściągać. Ale nie przestawaj karmić własnym mlekiem!!! To byłoby dużym błędem. Zaopatrz się w odciągacz i już teraz zacznij zbierać i zamrażać mleko na później. Mojej koleżance to się udało i nie było żadnych problemów.
  Życzę powodzenia 🙂

  Magda & Aleks 03.02.2004

  #849818

  kzaremba

  Re: powrót do pracy a 3 miesięczne dziecko

  Ja wróciłam do pracy gdy Sylwia miała 4 i pół miesiąca, a karmiłam do 12-go miesiąca życia. Ściągałam w pracy pokarm ręką prosto do wygotowanej butelki, na szczęście w pracy jest lodówka. Potem na drugi dzień Sylwia miała mleczko na czas mojej nieobecności. A z czasem gdy mleczka było coraz mniej służyło do kaszek bezmlecznych.
  Nie martw sie , będzie dobrze!

  Kasia i Sylwia Margareta 25.10.03

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close