Raczkujące dziecko i kominek

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)
 • Autor
  Wpisy
 • #58487

  alina

  Monika ma 8 miesięcy. Jeszcze nie raczkuje ale kiedyś zacznie. Mamy w domu kominek i zastanawiam się jak go zabezpieczyć przed dzieckiem. Monika jak siedzi w pokoju bardzo lubi patrzeć na ogień w kominku. Boję się, że jak ruszy, to będzie chciała sprwadzić co to jest !
  Macie jakieś pomysły?


  Monika 07.04.04

  #748245

  anastazja

  Re: Raczkujące dziecko i kominek

  Jesli masz wbudowany kominek to nie mam pomyslu 🙁
  Jesli wolno stojacy (my taki mamy) to proponuje krate ozdobna wkolo i nad kominkiem , otwierana z przodu . My taka mamy zamiar zamowic z ladnym motywem typu liscie itp. Obecnie mamy prowizorke zbita przez mojego meza z drewna , ale sprawsdza sie . Nie wyglada to pieknie , ale jak Jagodzia sie wywali to nie wpada na kominek i nie wpadnie jej tam pilka lub inna zabawka .

  Pozdrawiam

  Jagodzia 01.08.03  #748246

  dominikak

  Re: Raczkujące dziecko i kominek

  Hej, my przezczterylata wynajmowalimy pokój wkamienicyi ieliśmypieckaflowy.Zrobiliśmytakipłotekze staregołóżeczka i zamontowaliśmy go dookoła pieca. Wyglądało to ładnie, było praktyczne,bo wieszałam pranie:P Niewiem, tylko,jak by się to uCiebie sprawdziło. Pozdrawiam

  #748247

  monikaapj

  Re: Raczkujące dziecko i kominek

  My kominka nie mamy JESZCZE, ale dziadkowie mają – na początku zastawiali dojście do kominka koszem z drwami (ale to brzmi, ble) i zanim BAcha wyjęła wszystkie kawałki z kosza, już była znudzona, teraz dziadki zakupiły płotek.

  Monika i Basia (22.09.2003)

  #748248

  joanka5

  Re: Raczkujące dziecko i kominek

  Mamy kominek wolnostojący i to obustronny, ale z raczkująca Jagą nie było problemów. Żar bijący od kominka skutecznie sprawiał, że obchodziła go szerokim łukiem. Problemy zaczęły się kiedy młoda zaczęła chodzić, bo ruchy ma jeszcze nieskoordynowane i czasem zdarzy jej się zatoczyć na kominek. Więc zastawiamy go rattanowymi fotelami, od strony salonu. W przyszłości nie przewiduję problemów, bo Jaga sparzyła spobie już niegroźnie koniec paluszka i zapamiętała to bardzo dokładnie.

  Joanka i Jagoda (04.09.03)

  #748249

  asia80

  Re: Raczkujące dziecko i kominek

  A my niestety nie korzystamy z kominka, bo Oli jest przy nim w tempie piec razy szybszym niz my 🙁 Niestety obstawienie nie jest specjalnie mozliwe bo jest wbudowany na srodku pokoju (cos a’la wyspa). Myslelismy o plotku z desek, kutym lub plastikowym, ale przy temperaturze ktora od niego bije nic nie jest do konca wlasciwe…..

  Asia i Oliwierek 14.01.2004

Postów wyświetlanych: 6 - od 1 do 6 (wszystkich: 6)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close