Upadek na ząbek – jest krwiak, co dalej?

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #100161

  pasiasta

  Nie wiem czy krwiak…

  Dziewczyny wczoraj nabroiły i Werka walnęła pysiakiem w płytki podłogowe. Krew się lała, górna warga rozcięta dosyć mocno i to bardziej do wewnątrz no i ma na górnej jedyneczce taki ciemny krwisty naciek. Na ząbku to jest… I teraz pytanie co z tym dalej, bo chyba wizyta u lekarza nic nie da, bo co on teraz zrobi. Chyba pozostało nam czekać… Boję się, że coś się mogło uszkodzić i stała jedynka może mieć problem z wyjściem:Niepewny:
  Przerabiała któraś coś takiego?

  #2599788

  ewike

  Ja przerabiałam dokładnie rok temu, współczuję, niefajnie to wygląda i strach o zęba/zęby ogromny. Dziąsło nad jedynką g-r-a-n-a-t-o-w-e. Ja wybrałam się następnego dnia do pierwszego lepszego dentysty, który zechciał nas przyjąć (sezon urlopowy w pełni). Jakby nie było poogląda fachowym okiem, lekko ostuka i powie, co ewentualnie dalej.
  podlinkuję mój ubiegłoroczny post
  Może zajrzy tez forumowa dentystka.  #2599789

  pasiasta

  O dzięki:Kciuki:
  A u nas opuchlizna zeszła, został biniol na wardze i rozbieżne obserwacje; ja widzę kolorowego zęba, a mąż kolorowe dziąsło, a Weronika nie ułatwia obserwacji [dodam – bo podpis inny 🙁 że Werka ma 11 miesięcy, a górna jedyneczka wystaje raptem na jakieś 3mm].

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close