uporczywe pleśniawki i woda w kranie

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #81555

  galek

  Dziewczyny od miesiąca walczę z pleśniawkami. Mojego 3 misięcznego Jasia karmię piersią. Przeszliśmy już naprawdę wszystko nystatyna, aphtin, gencjana, zakwaszanie sokiem z cytryny i juvitem, wygotowywanie i zmienianie częste smoczków mycie na okrągło piersi i tez smarowanie aphtinem lub clotrimazolem tak kazał lekarz i co i nic jak mu to zetrę jest ok a potem znowu się pojawiają mam dość to już trwa przeszło miesiąc teraz znowu jesteśmy na nystatynie. Co robić dodam ze metoda smarowania moczem mnie nie przekonuje słyszałam że może wyrządzić dziecku więcej szkody niż pożytku – chociaż badania moczu miał ok. Dziwna sprawa znajomym znikały po kilku dniach a u nas tak długo to się już ciągnie. Druga sprawa to taka czy dziecko może mieć zielone kopy ze śluzem od wody? Kiedy zmieniamy miejsce np jesteśmy u mojej mamy kopy zaczynają wyglądać normalnie tylko wrócimy do domu od razu znowu są zielone ze śluzem czy któraś z was miała taką sytuację? Zacznę od jutra używać tylko oligoceńskiej nawet do gotowania zobaczymy te zielone kopy ze sluzem to już 2 miesiące walki czekamy na wyniki posiewu kału żeby wyeliminowac bakterie dodoam że przestrzegam diety.

  #1139075

  lauidz

  Re: uporczywe pleśniawki i woda w kranie

  Czy mozesz mi powiedziec co to sa te plesniawki??? Ostatnio sporo o nich czytalam. No i wyczytalam ze ten mocz to najskuteczniejszy… Ale co to sa te plesniawki???
  ewa  #1139076

  galek

  Re: uporczywe pleśniawki i woda w kranie

  biały nalot na śluzówce jamy ustnej mojemu zrobily się na tylnj ścianie policzków po obu stronach jak weźmiez gazik lub pieluchę możesz to zetrzeć ale to się odnawia.

  #1139077

  karola212

  Re: uporczywe pleśniawki i woda w kranie

  co do pleśniawek to moja córka miał ale po tygodniu czy dwuch jej to zeszło po nystatynie i jvicie, też jest na piersi. Jeżeli to tak długo trwa to może lekarz coś może jakieś badnia czy co? a może skonsultować się z innym?

  Jeżeli chodzi o kupy to tak czasem po Juvicie tzn. wit C są zielone i czasem są ze śluzem, to wiem od lekarza, ale nie należy robić z tego paniki, jeżeli po odstawieniu wit.C będą normalne.
  nie wiem czy się na coś przydałam. jak już coś się poprawi daj znać.

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close