Urlop macierzyński i co dalej? Jak to pogodzić?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #29240

  agnes75

  Kochane Mamy,

  zwracam się przede wszsytkim do tych, które wróciły do pracy tuż po urlopi emacierzyńskim. Mój kończy się za dwa tygodnie i ze zgorzą myślę jak j ato wszsytko pogodzę??? Co z karmieniem piersią???? Jak będzie reagować moje dziecko, któe jeszcze nie bardzo mnie poznaje. Czy nie okaże się, za kilka miesięcy że jest bardziej przywiązany do opiekunki niż do mnie???? Proszę o Wasze rady i spostrzeżenia. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie…. Pozdrawiam!!!!!

  Agnieszka i Bartuś urodzony 10.07.03 :)))

  #386617

  beatab

  Re: Urlop macierzyński i co dalej? Jak to pogodzić?

  a co z urlopem wypoczynkowym?
  możesz wziąść zaległy (jesli taki został) i cały wymiar za 2003 zaraz po macierzyńśkim. przysługuja tez dwa dni opieki za ten rok.

  Beata&Patryk(03.03.03) http://betka.prv.pl  #386618

  lea

  Re: Urlop macierzyński i co dalej? Jak to pogodzić?

  Ja tez musialam wrocic
  ale z dzieckiem jest mąż
  nie wiem, czy to lepiej czy gorzej, de facto on jest łacznie z dzieckiem dluzej niz ja 🙁 a opiekunka sobie pojdzie i dzecko ma Ciebie
  ja niestety duzo pracy mam tez w domu i siedze przy tym po nocach, zagladajac co chwila na forum… pokarm odciagam

  Lea i Mateuszek (14.03.03)

  #386619

  goha

  Re: Urlop macierzyński i co dalej? Jak to pogodzić?

  U mnie zbliża się miesiąc jak wróciłam do pracy po rocznej przerwie. Bardzo się tego obawaiłam. Opiekuna zaczęła przychodzić na 3 tygodnie przed moim powrotem i bardzo sie z Dareczkiem polubili. Pierwszy tydzień nie był łatwy choć nie tak tragiczny jak sobie go wyobrażałam. Towarzyszyło mi silne poczucie zagubienia, było mi dziwnie w pracy, dziwnie w domu.
  Ale po tygodniu z hakiem, przeszło i teraz jest zupełnie OK. I tak jak pisały dziewczyny, najważniejsza jest organizacja.
  Ale ja dodam,że płacimy niani za gotowanie dla nas obiadu-zupy. I powiem Ci, że to bardzo nam ułatwia życie. BARDZO!!! Acha!!! I najśmieszniejsze jest to, że teraz mamy czyściej w domu niż jak byłam na urlopie. Obca osoba mobilizuje
  Nie wiem czy jakoś ci pomogłam, pytaj jakby co

  GOHA i Dareczek 6 m-cy (02.04.03)

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close