Media Expert płaci za świadectwo! Specjalna oferta dla piątkowiczów nie spodobała się rodzicom. “Koniec z porównywaniem uczniów”

Znana sieć sklepów z elektroniką postanowiła przygotować specjalną promocję z okazji zakończenia roku szkolnego. W ramach akcji firma nagradzała uczniów za dobre wyniki na świadectwie. Wyjątkowe zniżki można było otrzymać za piątki i szóstki. Promocja nie spotkała się jednak ze zbyt wielkim entuzjazmem zwłaszcza wśród rodziców. Na czym dokładnie polega akcja Media Expert za świadectwo?

Media Expert zapłaci świadectwo 2023?

W miniony piątek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Z tej okazji firma Media Expert zorganizowała specjalną akcję promocyjną dla najlepszych uczniów. Zgodnie z regulaminem na podstawie okazanego świadectwa można było otrzymać na zakupy 6 zł zniżki za każdą szóstkę oraz 5 zł zniżki za każdą piątkę.

Promocja trwała w dniach od 23 do 26 czerwca. Aby skorzystać obniżonych cen, należało zrobić zakupy lub złożyć zamówienie za minimum 250 zł online, na stronie mediaexpert.pl – z zaznaczeniem, że płatność nastąpi przy odbiorze produktów w sklepie. W momencie odbioru trzeba było pokazać świadectwo, a na jego podstawie naliczana była odpowiednia zniżka.

Zobacz: Ta szkoła ustala własne zasady! Świadectwo z paskiem dostanie tu każdy uczeń. “Poczują się docenieni”

Promocja Media Expert za oceny ze świadectwa nie odniosła sukcesu

Chociaż teoretycznie w promocji nie ma nic złego, to jednak nie przypadła do gustu wszystkim rodzicom. W ostatnich latach coraz częściej mówi się, że system ocen i świadectw z biało-czerwonym paskiem nie jest optymalny dla rozwoju dzieci. Osiągnięcie odpowiedniej średniej staje się dla niektórych prawdziwą obsesją, powoduje mnóstwo stresu, nerwów i niepotrzebnej presji.

Wielu rodziców i nauczycieli protestuje przeciwko dzieleniu uczniów na lepszych i gorszych wyłącznie na podstawie świadectwa. Tym bardziej, że to nie oceny świadczą o ich wartości, nie uwzględniają także indywidualnych pasji, talentów i pozaszkolnych zainteresowań.

Zobacz: Nauczycielka stanęła w obronie dzieci i zgłosiła przemoc. W nagrodę… dostała wypowiedzenie. “Zaraza obojętności”

Najczęstsze pytania, czy Media Expert płaci za oceny

Media Expert zniżki za oceny – na czym polega promocja?

Przy zakupach za minimum 250 zł Media Expert naliczało zniżkę (6 zł za każdą szóstkę i 5 zł za każdą piątkę).

Media Expert rabat za oceny 2023 – ile?

6 zł za każdą szóstkę i 5 zł za każdą piątkę.

Media Expert promocja świadectwo – do kiedy?

Promocja trwała w dniach 23-26 czerwca.

Sprawdź też:

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo