100 lat Komanczero!

Nasza kochana Ania ma dziś urodziny.
Aneczko wszystkiego najlepsiejszego, wielu sprawdzonych przyjaciół, samych radosnych dni, wciaż tej samej energii i przebojowości, fajowej pracy, dużo kasiory, spełnienia marzeń i oby każdy nowy dzień przynosił pozytywną niespodziankę.
Moc całusków ode mnie i asieńki.

Ania i Asieńka (07.08.03)

29 odpowiedzi na pytanie: 100 lat Komanczero!

sroczka Dodane ponad rok temu,

Re: 100 lat Komanczero!

Sukcesow w życiu, szczęścia w miłości,
dużo uśmiechu, dużo radości,
spełnienia wszystkich najskrytszych marzeń,
samych przyjemnych w Twym życiu zdarzeń.

Ela i Adaś 16.08.2003

figa Dodane ponad rok temu,

No proszę, Komanczera kończy osiemnaście lat !
Wszystkiego najlepszego na dorosłej 😉 ścieżce życia, REWELACYJNEJ pracy lub własnego, świetnie prosperującego interesu (do wyboru 😉 ), szczęścia, uśmiechu i fajowych urodzin – na pewno Basia i mąż o tyo zadbają !

Życzę Ci również częstszego pojawiania się Twoich postów na forum
Te życzenia składamy my:

Beata i Ptysia (30.01.03)

cat Dodane ponad rok temu,

To i ode mnie najlepsze życzenia: więcej radości, a mniej trosk i nieustającej pociechy z Basiulca!

Kasia i Łukasz (20.12.2002)

magdzik Dodane ponad rok temu,

Przyłączam sie do forumowych życzeń i z okazji twych urodziń przytocze słynna piosenkę z Domowego przedszkola: “Więc żyj nam 100 lat i uśmiech miej na twarzy, niech życie Ci da to wszystko o czym marzysz!”

Pozdrawiamy,

Magda i Albercik ur. 8.09.03

Dodane ponad rok temu,

Aniu kochana!!!! Zdrowego Basiulca, dobrej pracy, rewelacyjnej passy i duuuużo miłości :)))

Kaśka z Natusią (21 miesięcy 🙂

teo Dodane ponad rok temu,

sto lat, sto lat:-))))

ILONA I KUBEK(21.02.02)

asiulek Dodane ponad rok temu,

My sie do zyczen dolaczamy
przede wszystkim zdrowka,
radosnego wychowywania Basiulca
fajnej (nieprzemeczajacej) pracy
Caluski

Asia z Jeremim (04.03.03.)

goha Dodane ponad rok temu,

Kochana!!!! Wszystkiego co naj… lepsze, piękniejsze Ale przede wszystkim zdrowia!!!!!!!! I samorealizacji na wielu płaszczyznach

GOHA i Dareczek 9 m-cy (02.04.03)

klucha Dodane ponad rok temu,

100 lat Aniu, dużo szczęścia zdrówka i miłosci

Izka i Zuzanka (12.V.2002)

Dodane ponad rok temu,

Miłości, miłości i jeszcze raz miłości:))
I jak najwięcej takich słodkich chwil z Basiulcem i Jarkiem jak w górach:)

Aba i Jaś (04.11.03)

dna Dodane ponad rok temu,

Ja tez sie przylaczam do zyczen.
Wszystkiego naaaaaj Wrozko Komanczero 😉

Ps. 8.01 urodzil sie tez Elvis Presley… ciagle o tym mowia w radiu

Dana&Gabi (23.09.03)

callipso Dodane ponad rok temu,

Anka…stara babo! życze Ci wszystkiego co najlepsze, żebyś spełniła sie na tych płaszczynach na ktorych jeszcze nie zdążyłaś no i rodzeństwa dla Basiulca też zyczę – takie ładne dzieci robicie z Jarkiem, ze powinaś mieć z piątkę conajmniej hihi!

Ola i Igorek 25.03.2003

beatab Dodane ponad rok temu,

wiele radości każdego dnia,
dużo optymizmu,
pociechy z Basiulca… i męża:-)
i nowej, wymarzonej pracy!!!

Beata&Patryk(03.03.03) [Zobacz stronę]

anwa30 Dodane ponad rok temu,

i my sie dołaczamy do wszystkich zyczeń, 100 lat droga Aniu!

anka z agulką 04.03.2003.

izabel Dodane ponad rok temu,

Razem z Juleńką życzę aby każdy dzień był zapowiedzią i spełnieniem Twoich oczekiwań i marzeń …..
Całuski Izabel i Juleńka

dronka Dodane ponad rok temu,

No to sto lat, Staruszko!!!
Duzo zdrowia, milosci, i wszelakiej pomyslnosci!!!

Iwona i Karolinka (01.26.02)

juik Dodane ponad rok temu,

Łubudubu , łubudubu niech żyje nam Komanczera, niech żyje nam (oczywiśćie odpowiednio zaśpiewane, co nimniejszym właśnie czynimy razem z piotrkiem)

Juik z Piotrusiem 12.04.03

lea Dodane ponad rok temu,

100 cudownych lat, a ten najblizszy rok niech bedzie znacznie szczesliwszy i mniej obfitujacy w niechciane niespodzianki od poprzedniego… niech prysnie, co zle

Lea i Mateuszek (14.03.03)

olenka-p Dodane ponad rok temu,

sto lat Basiulcowej rodzicielce i Krzysiulowej teściowej!!!
zdrowia, zdrowia, zdrowia – resztę sama zdobędziesz 🙂

olenka & adaś (23.12.02)

gwiazda Dodane ponad rok temu,

Przepraszam, że nie osobiście
Lecz to nie z mojej winy
Składam Ci uroczyście życzenia na urodziny.
Wszystko co sobie życzysz
Wszystko na co liczysz
Wszystkiego najlepszego
W dniu święta TWEGO.

Marta i Anastazja (04.01.03)

milutka Dodane ponad rok temu,

Po stokroć wszystkiego tego czego życzyły wszystkie dziewczyny!!!
Ups, mam tylko nadzieje ze zadna dzieci, bo by wyszła stówka dzieciaczków.

Ewa, Sandra , Sebastian

Dodane ponad rok temu,

Wszystkiego najlepszego, zdrówka, pogody ducha, wielu chwil radości, no i niech dzieciątkoprzysparza samych radosnych momentów w życiu.

Agnieszka i Kacperek (05.03.2003)

Dodane ponad rok temu,

Wszystkiego najlepszego, zdrówka, pogody ducha, wielu chwil radości, no i niech dzieciątko przysparza samych radosnych momentów w życiu.

Agnieszka i Kacperek (05.03.2003)

vieta Dodane ponad rok temu,

i ja się dołączam do życzonek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!STO LAT!!!!!

edycja Dodane ponad rok temu,

S T O L A A A A A A T !! !! !! !! !! !! S T O L A A A A A A T !! !! !! !! !! !! S T O L A A A A A A T !! !! !! !! !! !!
S T O L A A A A A A T !! !! !! !! !! !! S T O L A A A A A A T !! !! !! !! !! !! S T O L A A A A A A T !! !! !! !! !! !!

edycja + aniolek
<gg 524561>

onka Dodane ponad rok temu,

sto lat ;)))

onka i ;18.08.03

halusia Dodane ponad rok temu,

Zdrowia, siły i nadziei!!!!!!!!!!!!!
Pozdrawiamy

halusia i Pawełek ur.10 maja 2003 r.(TO JUŻ 7 MIESIĘCY !!!)

Dodane ponad rok temu,

Wszystkiego najlepszego.

[i] Asia i Julia (17 m-cy)

kura-plemienna Dodane ponad rok temu,

Dziękuję bardzo kruszyno kochana za pamięć i Wam wszystkim moje drogie za życzenia. Z yego zakręcenia sama zapomniałam, że miałam urodzinki!!!
Dziękuję raz jeszcze 🙂

Anka i Basiulec z 17.12.2002

Znasz odpowiedź na pytanie: 100 lat Komanczero!?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
pomóżcie
kochane dzisiaj mój 26dc robiłam test i wyszły piękne dwie krechy, czy to tylko nie zacześnie, czy jeżeli jest się w ciąży to boli troszkę brzuch i jest takie jakby
Czytaj dalej
Dla starających się
Dzięki serdeczne..
Moje drogie, BARDZO Wam dziękuję za wczorajsze życzenia (które dopiero teraz czytam, gdyż wczoraj szalałam z mążykiem na mieście :)...). Dzisiaj miałam iść zrobić test MTC, ale zaspałam.... Nic to, zrobię
Czytaj dalej