7 dpo i już?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
  • Autor
    Wpisy

beata13

dziewczyny – wiem, że każda przechodzi to inaczej ale powiedźcie mi czy to możliwe żeby objawy pojawiły się już 7 dni po owulacji?! od wczoraj biegam do toalety co jakieś pół godziny i „sikam” jak z wozu strażackiego choć wcale nie poje więcej niż zawsze a dzisiaj rano poranna kawka mi nie smakowała. nie chce się nakręcać bo już nie raz „czułam że to TO” ale tym razem jest jakoś inaczej.

alkag

Re: 7 dpo i już?

Podobno kobieta to czuje, ale sama czułam już parę razy .Jak czujesz się nie swojo i masz takie dziwne przeczucie ale nie wmawiasz sobie tego to pewnie już to .
    Ja sama niestety nie byłam jeszcze w ciąży chodz bardzo tego chcę .Jak długo się już starasz i ile masz lat ?

beata13

ja też już bardzo tego chce i też nie byłam nigdy w ciązy choć po woli „dobijam” do 30.
    staramy się z męzem choć osyć nieregularnie od 6 miesięcy

a jak to jest u Ciebie?

alkag

Ja jestem 3 lata po ślubie i 27 latek mi stuknęło .Nie zabezpieczaliśmy się przez te trzy lata wcale , ale też nie staraliśmy się specjalnie choć cały czas o tym myślałam Ale teraz od tzrech miesięcy to już na całego się staramy i nic .JUż 3 miesiąc jestem na clo ( stymulacja owulacji) mam nadzieję że już teraz się uda.A ty byłaś już z tym problemem u lekarza ?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)

Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close