A u mnie znowu @

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)
 • Autor
  Wpisy
 • #24324

  mause

  Czuję się paskudnie. Chce mi się płakać i jestem zła. W tym m-ącu zostałam zaskoczona przez @. Przytulałam się z mężem ściśle wg wskazań lekarza co trzy dni i w dodatku tuż przed ovu. Brałam luteinę, która miała pomóc mi wydłużyć fazę lutealną, a tu niestety zonk. Znowu trwała tylko 8 dni :(( Najgorsze, że dopadły mnie czarne myśli i zastanawiam się czy ja się doczekam kiedyś małej fasolki?? Mąż też jest zawiedziony.
  Sorki, ale musiałam się z kimś podzielić moim smutkiem, bo nikt mnie zrozumnie tak jak wy.

  Ela

  #328134

  Anonim

  Re: A u mnie znowu @

  nie martw się, wiem że to banalne słowa, ale za 2 dni przyjdą nowe siły i walka o fasolkę. Uda się jak nie w sierpniu, to we wrześniu. Zobaczysz :))))

  http://circles2.fertilityfriend.com/home/benia  #328135

  gabaa

  Re: A u mnie znowu @

  Nowy cykl nowe możliwości nie poddawaj się!!! Uda się musi się udać, widzsz to ten Mars namieszł 😉 Trzymaj się i nie dawaj, idź na zakupy albo kup sobie lody, mi bardzo pomagało, choć nie raz przepłakałam cały dzeń. Trzymam kciuki i przesyłam fluidki, oby w tym cyklu się udało.

  Ania i malutka fasolka (prawdopodobnie 28-04-2004)

  #328136

  kiki25

  Re: A u mnie znowu @

  Co za wstrętny małpiszon! daj mu porządnie kopa może się w końcu odczepi. Wiem jak to boli widok małpy!!!! ale nie poddawaj się i walcz dalej bo naprawde warto, w końcu musi się udać!!! a co do przytulanek co 3 dni to ja myślę sobie że nie warto tego tak pilnie przestrzegać, najważniejsza jest spontanicznoś i dużo luzu, a przytulanko choćby codziennie-kiedy jest po prostu na to ohcota, może to jest recepta na fasolkę?wiem że wielu forumowiczkom w ten sposób się udało i codzienne przytulanko nie było przeszkodą poczęcia. Tak więc nosek do góry będzie dobrze i Tobie wkrótce się też uda, ja już trzymam kciuki za bardzo owocny ten cykl i oby był!!!!!!!

  Kasiek
  moje temperaturki!

  #328137

  iwi78

  Re: A u mnie znowu @

  Elu, głowa do góry – nam też się w tym miesiącu nie udało choć przez śpóźniającą się @ miałam taką nadzieję…..Wczoraj popłakałam, wyżaliłam się dziewczynom i jakoś mi lepiej.
  W każdym razie jeśli Cię to chociaż troszkę pocieszy to my też będziemy się intensywnie starać we wrześniu i musi się udac !!!!

  #328138

  nowinka

  Re: A u mnie znowu @

  Lebek w gore… w nowym cyklu powtorka…Uda sie 🙂

  (Oby Dobra ) Nowinka  #328139

  atarasa

  Re: A u mnie znowu @

  Głowa do góry. Naprawdę fasolka przychodzi kiedy najmniej się tego spodziewamy. Wierz mi – znam to z autopsji.

  Aga

  #328140

  kathrin78

  Re: A u mnie znowu @

  Kochanie, główka do góry. Takie rzeczy uczą nas tylko cierpliwości. Kiedyś na pewno się uda

  Moje wykresiki

  #328141

  mause

  Re: A u mnie znowu @

  Dziękuję Wam wszystkim. Już mi lepiej. Chociaż martwi mnie jeszcze ta krótka faza lutealna :(( Nie wiem co myśleć. Luteina miała pomóc i dlatego jestem zawiedziona. Może w tym cyklu okaże się skuteczna??

  Ela

  #328142

  anusia25

  Re: A u mnie znowu @

  Elu, trzymam mocno kciuki, aby następny cykl był owocny 🙂
  Ja dopiero staram się drugi cykl, ale pierwsze niepowodzenie też strasznie przeżyłam. Mam nadzieję, że kiedyś wszystkie się doczekamy pięknej fasolki.
  Pozdrawiam

  Ania  #328143

  gosiaf

  Re: A u mnie znowu @

  Pogon ja!!!
  nastepnej nie wpuszczaj

  Gosia

Postów wyświetlanych: 11 - od 1 do 11 (wszystkich: 11)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close