Gwałt !!!

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)
 • Autor
  Wpisy
 • #41161

  natinka

  Cześć Dziewczyny !!!
  Piszę na forum bo wczoraj wstrząsneła nas( mnie z mężem)wiadomość którą oglądaliśmy w wieczornych faktach, o zabiciu przez gwałt 4 miesięcznego chłopczykaprzez jego własnego ojca.To jest po prostu straszne tak przejełam się ze w nocy nie umiałam spać,co to wyrabia się na tym świecie???.Ojciec tego dziecka po zabiciu,zawiózł go do szpitala i stwierdził ze dziecko wypadło mu przy kąpaniu, ale musiał być podejrzany gdyż wzbudził czujność lekarzy którym nie dawało to spokoju i zrobili dziecku sekcję zwłok po której wstrząśnięci odkryli ze dziecko zostało zabite przez gwałt.Jak tak można???Dlaczego Bóg na to wszystko pozwala???Wiadomość wstrząsneła nami tym bardziej ze długo z mężem staraliśmy się o dziecko, a tacy mają dzieci i co?robią im taką krzywdę.
  Przepraszam ze o tym piszę ale musiałam to wyrzucić z siebie bo tak mnie trzęsie ze szok.
  Proszę was uważajcie na swoje pociechy te które już się urodziły i te które mają się narodzić nie pozwólcie im nigdy zrobić krzywdy bo to mała bezbronna istotka która nikomu w życiu jeszcze nic nie zawiniła.
  Pozdrawiam

  Nati i Małe Kwietniowe Szczęście

  #539390

  bergman

  Re: Gwałt !!!

  to się po prostu normalnym ludziom w głowie nie mieści
  nie potrafię sobie nawet tego wytłumaczyć, tego się nie da wytłumaczyć ani usprawiedliwić,
  nie ma właściwej kary dla takich nie ludzkich zachowań,
  jedyna pociecha, że teraz małemu aniołkowi jest już dobrze, nie cierpi i nic mu nie grozi

  pozdrawiam serdecznie
  Iza, mama Liwii (ur. 10.02.2003)  #539391

  an4a

  Re: Gwałt !!!

  Żadne to pocieszenie, ale ten.. ten…(chciałam napisać „bydlak”, ale cóż zawiniły biedne zwierzęta?) będzie drżał w każdej godzinie siedzenia w więzieniu, że wyjdzie na jaw za co siedzi. A na pewno wyjdzie, bo sprawa jest zbyt drastyczna i głośna. A wtedy współwięźniowie nie dadzą mu życ…
  Chciałoby się powiedzieć „oko za oko”, ale to i tak za mało za to co zrobił 🙁

  Ania i Jaśko

  #539392

  erika26

  Re: Gwałt !!!

  jesu! ja uwazam ze pedofili powinno sie kastrowac! a takiego ojca skazac na kare smierci no bo jak takie monstrum moze po swiecie chodzic.

  Erika

  Edited by erika26 on 2004/03/02 13:09.

  #539393

  lilianka

  Re: Gwałt !!!

  …………………………………………………………………………………….właściwie powinnam pozostawić tutaj puste miejsce bez żadnego komentarza. Nie ma w moim słowniku słów którymi mogłabym wyrazić swoje oburzenie i szok jaki przeżyłam oglądając wczoraj tę wiadomość. Nie ma chyba w cywilizowanym świecie odpowiedniej kary za dokonanie takiej zbrodni!!! Po prostu brakuje słów


  lilianka

  #539394

  kiki25

  Re: Gwałt !!!

  Mnie to wstrząsnęło także i wiesz co jest najgorsze? że oni nie dość że mieszkają w Szczecinie ja też , na tej samej ulicy co ja, to na dodatek to moi sąsiedzi my mieszkamy pod 8 a oni pod 23, jestem w takim szoku że do dziś nie mogę w to uwierzyć że mieszkali koło nas tacy bandyci, on miał w domu broń a żona narkotyki, brak mi słow dla takich bandytów, nie potrafię się z tym pogodzić:(

  Kasia i cud  #539395

  natinka

  Re:Do kiki25

  Współczuję takich sąsiadów. Ale tak jak napisała tu jedna koleżanka mały aniołek juz jest w niebie i pewnie mu lepiej niż z tymi bandytami.

  Pozdrawiam

  Nati i Mały Kwietniowe Szczęście

  #539396

  gusia2004

  Re: Gwałt !!!

  Nie wiem czy mały aniołek jest w niebie bo jak słyszę o czymś takim to wątpię w istnienie Boga.

  GUSIA2004 + Maleństwo 08.06.2004

  #539397

  kamita

  Re: Gwałt !!!

  A tu wciaz sie jeszcze dyskutuje nad kara smierci. Chociaz to byloby za malo. W wiezieniu dadza mu popalic, bo pedofilom nikt nie popusci (wsrod wiezniow uwazani sa za najgorsza kategorie), dopiero zrozumie, co to gwalt. A na pewno go to spotka.

  #539398

  olinja

  Re: Gwałt !!!

  Właśnie straciłam swoje maleństwo (wiecej w odpowiednim watku) kiedy usłyszałam tą wiadomosc w TV. Nie muszę Wam mówić jak mi sie niedobrze zrobiło. Ja tego nie rozumiem.
  Niektórzy maja za łatwo, za łatwo im przychodzi wiele rzeczy i nie znają wartości tego co otrzymują od Boga.
  Wiem tylko, że człowiek ten będzie ukarany i nie chciałabym być w jego skórze.

  Serdecznie

  Pozdrawiam <><

Postów wyświetlanych: 10 - od 1 do 10 (wszystkich: 10)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close