Ktoś jeździł z TRIADĄ??? Wakcje z DWULATKIEM-RADY?

Dziwczyny. Od za tydzień mamy urlop i wybieramy się prawdopoodnie do Grecji, albo na Maltę. Zależy co będzie z last minute korzystniejsze.
Czy ktoś leciał z Was z biurem Triada? Jedziemy oczywiście z Pawłem. Zatem proszę powiedzcie, jakie to biuro jest? Nasłuchałam i naczytałam się różnych opinii na ich temat. I sama już nie wiem. Ale ceny mają bardzo korzystne.
Powiedzcie o czym pamiętać, co zabrać i jakieś rady na wakacje za granicą z DWULATKIEM:-)
Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi.

Ja, Grzesiek i Pawełek, 19.09.2003

6 odpowiedzi na pytanie: Ktoś jeździł z TRIADĄ??? Wakcje z DWULATKIEM-RADY?

rudasek Dodane ponad rok temu,

Re: Ktoś jeździł z TRIADĄ??? Wakcje z DWULATKIEM-RADY?

Witaj..
mam koleżankę, która tylko z nimi współpracuje i bardzo ich chwali…ale rzeczywiście znam też kilka osób, które miały korzystały z ich usług i mają pewne uwagi…przede wszytskim (podobno) nalezy bardzo dobrze przyjżeć się ofercie, bo maja “ukryte” dodatkowe opłaty i z dobrze sprawdzić wybrany hotel w innym biurze podrózy. tzn, czy to co pisze Triada łączy się z tym co inne biura podaja w ofercie.

Miłego urlopu

Mikołajek 16.08.2003

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Ktoś jeździł z TRIADĄ??? Wakcje z DWULATKIEM-RADY?

Moi rodzice właśnie wrócili z urlopu z Triadą. Narzekali, że to co zastali na miejscu znacząco się różniło od tego co przedstawiono w katalogu i co wynikało z umowy. Np. odległość od morza: z 300 m zrobił sie kilometr :(. O to żeby pokój w miarę zgadzał się z tym co w umowie musieli walczyć, bo ten, który dostali miał znacznie nizszy standard 🙁

Kas
I buzi od Zuzi
i…

nena75 Dodane ponad rok temu,

Re: Ktoś jeździł z TRIADĄ??? Wakcje z DWULATKIEM-RADY?

My byliśmy w zeszłym roku z Triadą na Krecie. Dostaliśmy to co chcieliśmy, nie było żadnych nieprzyjemnych niespodzianek, ale może dlatego, że na Kretę lecieliśmy drugi raz do tej samej miejscowości tylko wybraliśmy inne apartamenty (które wcześniej widzieliśmy “na własne oczy”).
Negatywne zdarzenie nastąpiło przy powrocie. Po przywiezieniu nas na lotnisko oznajmiono nam, że samolot będzie miał opóźnienie. Miały to być dwie godz. a było ponad 5. Zamiast o 22:00 czy 23:00 wylecieliśmy po 4 rano. I nie postarano się nawet o jakieś ciche miejsce dla małych dzieci gdzie można by ich uśpić. Wsadziłam więc Tomka w wózek i chodziłam z nim całą noc po dworzu przed wejściem do terminalu (było ciszej niż w środku).
Jakieś rady? coś na komary (nawet do wsadzenia do kontaktu- jak wychodzicie spokojnie można to włączyć). Jeśli mały je jeszcze kaszki mleczne to lepiej zabrać je ze sobą. Ja w ciemno kupiłam jakąś z 5 owoców która Tomkowi przypasowała, ale choroba wie co tam było w środku. I problem był z soczkami dla dzieci.
Poza standardowym zaopatrzeniem apteczki chyba niczego specjalnego nie trzeba zabierać (poza oczywiście dobrym kremem z filtrem). A i warto zaopatrzyć się też w parasol na plażę.
A z Grecji chcecie na Chalkidiki, Kreta czy jeszcze coś innego? Jeśli Kreta to daj znać gdzie będziecie. Mogę Ci jeszcze poopowiadać


Wioletta i Tomek 20 m-cy

joannar Dodane ponad rok temu,

Re: Ktoś jeździł z TRIADĄ??? Wakcje z DWULATKIEM-R

O takie wieści mi chodzi:-)

Ja, Grzesiek i Pawełek, 19.09.2003

joannar Dodane ponad rok temu,

Re: Ktoś jeździł z TRIADĄ??? Wakcje z DWULATKIEM-R

Niestety, takie opowieści to większość w przypadku Triady. Przede wszystkim mi chodzi o posiłki i o czystość i standard w hotelach.
Zbieram jeszcze opinie:-)

P.S. Ależ z Zusi PANNICA!!!!! Jej. Fanstastyczna pannica:-)))) Tak “dorosło” wygląda na tym zdjęciu:-))) Jak modelka. Chyba dawno zdjęć nie oglądałam:-)

Ja, Grzesiek i Pawełek, 19.09.2003

kas Dodane ponad rok temu,

Re: Ktoś jeździł z TRIADĄ??? Wakcje z DWULATKIEM-R

Na jedzenie to rodzice narzekali. Przede wszystkim na to, że notorycznie pojawiały się potrawy z poprzedniego dnia tylko udekorowane jakimś nowym dodatkiem, a śniadania przez cały wyjazd były dokładnie takie same. Ojciec schudł, choć tego nie planował 🙁

Dziękui 🙂 Co tu kryć, moja poprzednia ikonka już osiągnęła 2 lata i czas był na zmianę 🙂 Kawał kobiety nam rośnie 🙂
POzdrawiam b. serdecznie

Kas
I buzi od Zuzi
i…

Znasz odpowiedź na pytanie: Ktoś jeździł z TRIADĄ??? Wakcje z DWULATKIEM-RADY??

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Szkolniaki
Czy są na tym forum mamy 8-9 latków?
Rozmawiam na tym forum z dziewczynami przede wszystkim o Zuzi, bo mam z takimi maluszkami tu nie brakuje, ale chętnie wymieniłabym troszke uwag, spostrzeżeń i informacji na temat mojego pierworodnego.
Czytaj dalej
Tematy, których nie znalazłam w forum
Ból podczas stosunku
Dziewczyny, czy zdarza Wam się, źe podczas stosunku boli Was brzuch - nie wiem, jajniki? Taki ból, że płakać mi się chciało, nie mogłam :( Co to może być? [img]http://foto.onet.pl/upload/13/40/_512608_n.jpg[/img] Igor(1.7.03) i Hubert(17.8.04)
Czytaj dalej