MIKADO

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #11910

  westa

  WŁAŚCICIELKI WÓZKÓW MIKADO NAPISZCIE CO O NICH SĄDZICIE JAK ZADOWOLONE JESTEŚCIE Z ICH UŻYWALNOŚĆI. jA MAM MIKADO-DINO WADA JEDNA TO ŻE JEST CIĘŻKI ALE TAK MAŁO JEŹDZI GO PO ULICACH I NIE WIEM CZY DOKONAŁAM DOBREGO WYBORU. JA WIEM ŻE MODA I TYM PODOBNE ALE NA INGLESINE NIE BYŁO MNIE STAĆ. NIE MOGĘ ZNALEŹĆ STRONY INTERNETOWEJ TEJ FIRMY MOŻE WY ZNACIE??? N A P I S Z C I E!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Westa i Justynka (29.10.02)

  #184885

  lea

  Re: MIKADO

  U mnie wmiescie jest mały wybór, ale u jednej pani sa same Mikado.. i Powiem Ci, ze ona sama jakoś ich nie zachwalała, niektóre wręcz mi odradzała! i jeszcze skierowała mnie do innych sklepów gdzie są u nas wózki… A musze powiedzieć, ze te Mikado to jedyne firmówe znane w moim mieście… Mimo wszystko ja nie chcę ich kupować, wybiorę albo nieznanego Kadexa, albo postaram się pojechać poszukać oriona w innym mieście.

  Lea i dzieciątko płci zmiennej acz niezmiennie kochanej (11.03.03)

  #184886

  ziunka

  Re: MIKADO

  Ja mam Mikado. I jestem zadowolona. Kupilam go ze wzgledu na to, ze caly urlop macierzynski spedzialam w warunkach (las i piasek), w ktorych okazala sie niezawodny i cenowo tez byl przystepny. Na snig i na plaze nad morzem nadaje sie rewelacyjnie. kazdy wozek zpopowanymi kolkami jest ciezki. Wiec po co wydawac 1500 PLN?? skoro mozna kupic za 600?

  pozdrawiam i namawiam…………….
  ziunka

  #184887

  bajbus

  Re: MIKADO

  My jeżdzimy wóżkiem Mikado Dino już od sierpnia i jak do tej pory jesteśmy z niego bardzo zadowolenii.Duże pompowane koła bardzo sprawdzają sie na naszych drogach no i fajne są te paski przez co można bująć wóżkiem.Na wiosne zobaczymy jeszcze jak będzie sprawdzała się spacerówka bo jak do tej pory cały czas jeżdzimy w gondoli.
  Pozdrawiam Bożena

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close