Na wiosnę

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #42010

  optra

  Hej Wszystkim!
  Dawno nie pisałam ale byłam z Wami. Jestem w trakcie „sesji uzdrawiającej” (hi, hi). A tak poważnie to jestem w 18 dniu cyklu. Jestem po Clo, 3 Menogonach, a dziś biorę Pregnyl. Mam nadzieję i jakoś tak wierzę, że tym razem sie uda. To już przecież 14 albo 15 cykl, już sama nie wiem, tyle tego było. W niedzielę jadę do gina i wszystko się wyda tzn. czy taka kuracja mi pomaga.
  Wiecie co?! Idzie wiosna a wraz z nią jakieś przswiadzcenie moje, że jeśli wszystko się budzi do życia, to może moje przyszłe gdziekolwiek jest maleństwo też się obudzi i przybędzie. Może to banalne ale takie silne i realistyczne. Nie nastawiam się co prawda na to nawet w 50 % ale o czymś pozytywnym myśleć trzeba.
  Dlatego myślcie nieustannie, walczcie i wypatrujcie małej fasolki. U mnie w domu mąż posadził ok. 2 tygodni temu słonecznik w doniczce – korytku, żeby potem przesadzić je do ziemi w ogródku i w poniedziałek już podniosły się spod ziemi. Rosną dalej. Oby nam wszystkim dały dobry przykład.
  Przepraszam za zanudzanie ale musiałam pogadać do kogoś.
  Pozdrawiammmmmmm.

  #549342

  orange

  Re: Na wiosnę


  Ja poproszę o więcej takich postów!

  Optra, masz absolutną rację; idzie wiosna a razem z nią nowe życie… Zobaczysz, ze wszystko będzie tak jak sobie wymarzyłyśmy.

  Pozdrawiam, Orange

  _________________________________________
  Zaczynamy od kwietnia 🙂  #549343

  samanta

  Re: Na wiosnę

  Trzymam kciuki abyś wkrótce przekazała nam wiadomość o fasolce w brzuszku :))

  Pozdrawiam :))

  24 cykl, hyperprolaktynemia Tempki

  #549344

  kasja31

  Re: Na wiosnę

  no to ostatnio przeczytalam, ze statystycznie najwiecej dzieci „powstaje”, „robi sie” czy jak to ujac… w marcu 😉 chyba w marie claire

  kasja

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close