Skąd te zmiany?

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #79940

  Anonim

  Witam.

  Liw jest bardzo samodzielna, ale od kilku dni udaje, że nic nie umie. Wstaje rano i chce siusiu, mówię jej że nocnik ma pod łóżkiem a ona na to: „mama sama, dzidzia nie umie”, tak samo jest z rozbieraniem. We wszystkim musi pomagać mama.
  Z wyjściem na dwór też się zmieniło. Pytam czy idziemy na dwór od godziny a ona na to: „dzidzia musi Maksa oglądać” i siedzie przed TV. Wcześniej z samego rana stała już z zabawkami przy drzwiach a teraz ogląda wszystko z zapartym tchem i nie chce się ruszyć. Nawet programy przyrodnicze . Potem mi opowiada: „mama króliki jedzą sałate”.
  Z myciem głowy też zmiana. Zawsze grzecznie odchylała głowę do tyłu i zamykała oczy a od jakiegoś czasu wrzeszczy że nie wiem i nie chce współpracować. Dodam, że jeżeli na basenie lub nad jeziorkiem zmoczy głowę lub woda wejdzie do oczy, nie ma żadnego problemu. Ostatnio byliśmy nad morzem, no i fala zakryła Liwci głowę, ja do niej pędzię, bo myslałam, że będzie ryk, a ta w śmiech i krzyczy: „jeszcze raz!”. No o co chodzi? Mam wrażenie, że wszystkie jej ulubione czynności przestały się liczyć.


  Ania i Liw

  #1095786

  monikachorzow

  Re: Skąd te zmiany?

  uważam że dzieci mają rózne etapy i własnie twoja mała wkroczyła w taki etap….
  obserwuje to u mojego marcina -czy chodzi o zabawki ,czy o jedzenie -to własnie raz preferuje jedno,innym razem zupełna odwrotność …
  czasami walcze z młodym o ubranie bucików przed wyjściem na dwór bo on chce boso ,a innego dnia o 7-mej rano przynosi mi buty do łózka i musze mu ubrać i łazi cały dzien po domu w butach…..
  zmienne sa te nasze dzieci….

  Monika i Marcinek (15.01.04)  #1095787

  klucha

  Re: Skąd te zmiany?

  dzieci tak mają, zmienne są inaczej nudno byłoby rodzicom 🙂

  Izka i Zuzia 4 latka 🙂

  #1095788

  kasiex

  Re: Skąd te zmiany?

  kobieta zmienna jest 🙂 nie wiesz mama??

  Kasia, Kuba (01.03) i Borys (06.06)

  #1095789

  Anonim

  Re: Skąd te zmiany?

  Jedna zmiana bardzo mnie cieszy. Od kąd jestem w ciąży Liw uwielbia małe dzieci i może długo stać przy wózku i bujać. Wcześniej interesowały ją tylko duże dzieci.


  Ania i Liw

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close