Toy Story 4 wkrótce na ekranach kin. Mamy ZWIASTUN kolejnej części kultowej bajki!

Toy Story, kultowa bajka naszego dzieciństwa powraca. Już wkrótce na ekrany kin trafi czwarta część animacji. I choć Andy, którego znamy z pierwszej części dawno dorósł, zabawki znalazły nowy dom. I czekają je zupełnie nowe przygody! Jakie? Zobaczcie zwiastun!

Toy Story 4: zwiastun

Toy Story to bajka, którą dobrze znamy z naszego dzieciństwa. Utkwiła nam w pamięci nie tylko ze względu na zabawne perypetie pewnego kowboja i astronauty, ale również na fakt, iż film zapoczątkował epokę animacji komputerowej. Od tego czasu minęło 24 lata! Trudno się dziwić, że Andy, do którego należały zabawki, dorósł. Na szczęście przyjaciele Andy-ego znaleźli nowy dom: zamieszkali u małej Bonni. A tam znowu czeka na nich moc przygód. Jakich? Zobaczcie zwiastun!

Do jakiej produkcji Pixar nawiązuje plakat Toy Story 4?

Animatorzy ze Studio Pixar lubią puszczać oko do widzów ukrywając w nowych produkcjach nawiązania do swoich poprzednich filmów. Takiej małej niespodzianki nie zabrakło również na plakacie promującym nową część kultowej bajki Toy Story. Potraficie powiedzieć, do jakiej bajki nawiązali? Spójrzcie:

toy story 4 premiera w Polsce

Wciąż nie wiecie? A pamiętacie tę bajkę?

Małe zbliżenie?

Spójrzcie na obraz na wysokości laski pastereczki 🙂

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo