Życzenia imieninowe dla mężczyzny – ładne, śmieszne, krótkie i romantyczne

Życzenia imieninowe dla mężczyzny bywają nie lada zagwozdką! Problem z ich ułożeniem mają zwłaszcza kobiety, które nie zawsze wiedzą, co facet chciały od nich usłyszeć tego dnia. W artykule przedstawiamy pomysły na ładne życzenia imieninowe dla chłopaka oraz dla mężczyzny – również tego po 50. Proponujemy również śmieszne życzenia imieninowe, a także krótkie i romantyczne. Ich dobór warto uzależnić od osobowości solenizanta, np. romantyczne życzenia na imieniny będą odpowiednie dla mężczyzny o wrażliwej duszy, a śmieszne życzenia dla osoby z poczuciem humoru.

Życzenia imieninowe dla mężczyzny – ładne, śmieszne, krótkie i romantyczne
elements.envato.com

Ładne życzenia imieninowe dla mężczyzny

Życzenia na imieniny dla faceta nie muszą być prześmiewcze czy ironiczne. Można złożyć mu z tej okazji eleganckie życzenia, które wybrzmią dostojnie zwłaszcza z ust jego żony. Są to propozycje odpowiednie przede wszystkim dla nieco starszych mężczyzn, którzy są przywiązani do tradycji.

Kochany mężu, w dniu Twoich imienin życzę Ci szczęścia, zdrowia i radości. Niech dobry humor nigdy Cię nie opuszcza, marzenia się spełniają, a życie upływa bez zbędnych trosk i zmartwień.
Drogi przyjacielu, jest mi niezmiernie miło złożyć Ci najpiękniejsze życzenia imieninowe. Spełniaj swoje marzenia, korzystaj z życia i pamiętaj, że zawsze możesz na mnie liczyć. Zachowuj dobre zdrowie, realizuj się w pracy i ciesz się dobrymi relacjami ze swoją żoną.
Mój wspaniały bracie, życzę Ci z okazji imienin wszystkiego co najlepsze. Wymarzonych prezentów, udanej imprezy i samych smakołyków na stole. Powodzenia zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Dużo pokoju, radości i pomyślności.

Krótkie życzenia na imieniny dla faceta

Życzenia imieninowe dla mężczyzny nie muszą być przesadnie długie. Można mu przekazać, jak jest dla nas ważny nawet w kilku szczerych słowach. Treściwe i konkretne życzenia mogą zawierać w sobie wszystko, co facet chciałby usłyszeć w tym ważnym dla siebie dniu.

Drogi mężu, w dniu imienin życzę Ci szczęścia, pomyślności i uśmiechu na twarzy.
Mój oddany przyjacielu, niech zdrowie Ci dopisuje, szczęście nie opuszcza, a żona kocha coraz mocniej.

Romantyczne życzenia na imieniny dla mężczyzny

Jeśli osoba obchodząca imieniny posiada wrażliwą duszę, wtedy romantyczne życzenia będą świetnym pomysłem. Oczywiście powinna je złożyć jego żona lub partnerka. W treści życzeń powinny znaleźć się odniesienia do miłosnej symboliki.

W dniu imienin chcę Ci złożyć życzenia piękne,
przy których nawet najtwardsze serce szybko mięknie.Bądź zawsze szczęśliwy, nie zaniedbuj miłości,
pamiętaj o romantycznych chwilach z naszej młodości.
Mój Skarbie najdroższy, w dniu Twoich imienin życzę Ci, abyś zawsze pozostał tak wspaniałą osobą, jaką jesteś. Żebyś nigdy nie zapomniał naszego pierwszego pocałunku i nocy przy blasku świec. Miej mnie zawsze w swoim sercu i nie zapominaj, że jesteś dla mnie całym światem.

Śmieszne życzenia imieninowe dla mężczyzny

Jeżeli mężczyzna jest osobą z poczuciem humoru i dystansem do siebie, wtedy można złożyć mu zabawne życzenia imieninowe. Śmieszne słowa pozwolą wprawić go w dobry nastrój i sprawią, że uśmiech do końca dnia nie zniknie z jego twarzy.

Kogut pieje, piszczą delfiny,
dziś są mojego męża kolejne imieniny.On nie wie o tym, co dostanie w podarunku,
nie zabraknie też na stole pysznego poczęstunku.

Życzenia imieninowe dla mężczyzny po 50.

Inne życzenia imieninowe są odpowiednie dla młodego chłopaka, a inne dla mężczyzny po 50. roku życia. W przypadku dojrzałego faceta, warto nawiązywać do jego życia małżeńskiego, spokoju, a także życzyć mu wnuków.

Drogi przyjacielu, w dniu Twoich imienin życzę Ci zdrowia, sukcesów zawodowych oraz rychłego doczekania się wnuków. Bądź szczęśliwy, spełniaj marzenia i niech zawsze towarzyszy Ci ludzka życzliwość.
Kochany mężu, dziś po raz 50. obchodzimy Twoje imieniny. Z tej okazji chcę złożyć Ci najpiękniejsze życzenia – zdrowia, radości, ludzkiej życzliwości i wdzięczności za każdy dzień.

Życzenia na imieniny dla chłopaka

Z okazji imienin młodego chłopaka można złożyć śmieszne życzenia, które niekonieczne będą poważne, grzeczne i wyważone. Jeżeli jest jeszcze kawalerem, warto życzyć mu poznania atrakcyjnej dziewczyny, dobrego samochodu czy sukcesów w nauce.

Przyjacielu drogi, w Twoje imieniny,
życzę Ci znalezienia w końcu jakiejś dziewczyny.Wypasionej fury i stosu pieniędzy,
wyjścia w końcu ze swojej życiowej nędzy.
W dniu imienin chcę Ci życzyć mój kochany chłopaku, abyś zawsze czuł, jak bardzo Cię kocham. Spełniaj swoje wszystkie marzenia, zdobywaj w szkole najlepsze oceny i niech nigdy Ci nie zabraknie wiary w siebie.

Mamy nadzieję, że bez problemu wybierzesz spośród naszych propozycji ładne życzenia imieninowe dla mężczyzny lub chłopaka. Masz do wyboru zarówno romantyczne, śmieszne, jak i krótkie życzenia na imieniny dla faceta. Nieważna jest ich długość – istotne, aby były szczere i dopasowane do osoby, której je składasz.

Zobacz też: Życzenia imieninowe [33 POMYSŁY na oryginalne życzenia!]

Dodaj komentarz

Edukacja i psychologia Newsy
Konferencja MEN: Rekrutacje do szkół w formie elektronicznej. Matury wyłącznie w formie pisemnej. Kiedy wyniki?
Szczegóły dotyczące harmonogramu egzaminów i rekrutacji przedstawił dziś (wtorek 19.05.2020) na konferencji prasowej minister edukacji narodowej Dariusz Piontkowski. Kiedy odbędą się egzaminy maturalne i ósmoklasisty? Kiedy uczniowie poznają ich wyniki
Czytaj dalej
Gry i zabawy dla dzieci
Zabawy na dworze dla małych dzieci i nastolatków
Zabawy na dworze wpływają pozytywnie na całościowy rozwój dziecka. W artykule przedstawiamy ciekawe pomysły na gry i zabawy ruchowe na świeżym powietrzu. Proponujemy coś odpowiedniego zarówno dla maluchów, jak i
Czytaj dalej
Życzenia
Życzenia na roczek dla chłopca i dla dziewczynki
Pierwsze urodziny małego człowieka to wyjątkowy dzień, który wymaga odpowiedniej oprawy. Miłym dodatkiem do upominku dla dziecka są życzenia na roczek. Zabawne, wzruszające albo nawiązujące do tego, co wydarzyło się
Czytaj dalej
Dzień Ojca Życzenia
Życzenia na Dzień Ojca
Dzień Ojca - święto mniej popularne w naszej kulturze niż Dzień Matki, a niesłusznie. Wkład ojca w wychowanie często jest deprecjonowany, a nawet najlepsza matka go nie zastąpi. Ojciec dostarcza dziecku
Czytaj dalej
Życzenia
Podziękowania i życzenia dla nauczyciela na koniec roku
Zakończenie roku podczas pandemii koronawirusa będzie inne, niż te, w których dotychczas uczestniczyliśmy. Warto postarać się, żeby życzenia dla nauczyciela były szczere i niebanalne. Tym bardziej, że mijający rok szkolny był niemałym
Czytaj dalej
Życzenia
Najciekawsze podziękowania za życzenia urodzinowe
Dzień urodzin jest wyjątkowy z wielu powodów. Jednym z nich jest dostarczana nam świadomość tego, że tak wiele osób o nas pamięta. Nic wiec dziwnego, że coraz częściej zastanawiamy się
Czytaj dalej