Biedronka: do kiedy naklejki 2021? Akcja potrwa dłużej! Ale to już ostatnie dni na odbiór pluszaka!

To już kolejna edycja akcji polegającej na zbieraniu naklejek i odbieraniu pluszaków. Od końca sierpnia klienci Biedronki otrzymywali punkty za zakupy, a po skompletowaniu wystarczającej liczby, wymieniali je na zabawki. Tym razem do zgarnięcia był tzw. Gang Swojaków. Akcja miała się zakończyć 1 grudnia, ale w odpowiedzi na apele osób, które mają problem ze znalezieniem wymarzonej maskotki, sieć przedłuża zabawę. Swojaki Biedronka: do kiedy naklejki 2021? Do kiedy można odebrać Swojaki?

Najważniejsze w poniższym artykule:
  • Kolejna edycja akcji polegającej zbieraniu naklejek i wymienianiu ich na pluszaki zaczęła się w sklepach Biedronki pod koniec sierpnia.
  • Naklejki można było gromadzić do 20 listopada 2021, ale odbiór maskotek nadal jest możliwy.
  • Biedronka przedłuża czas trwania akcji do soboty 4 grudnia 2021. Do tego można jeszcze wymienić zebrane naklejki na wybraną zabawkę.

Do kiedy naklejki w Biedronce?

26 sierpnia 2021 roku Biedronka wystartowała z kolejną edycją akcji pluszakowej. Zasady są proste: klienci zbierają naklejki za zakupy, a następnie mogą je wymieniać na wybrane maskotki. Każde wydane 50 złotych oznaczło przyznanie jednego punktu, liczbę naklejek można było zwiększyć pod warunkiem, że w koszyku znalazły się produkty specjalne (np. warzywa, owoce czy towary z Polski).

W tegorocznej akcji do zdobycia były pluszowe zwierzaki pod nazwą: Gang Swojaków. Zabawki podzielono na dwa rodzaje: Zagrożone Swojaki i Magiczne Swojaki. Wśród tych pierwszych znalazły się: żubr, ryś, sóweczka, wilk, morświn oraz jeż i aby otrzymać któregoś z nich należało zgromadzić 60 naklejek. Druga grupa, czyli Magiczne Swojaki (Bocian Bolek, Żółw Zenek, Sikorka Sonia, Raczek Romek, Meduza Milena, Wiewiórka Wiola) wymagały skompletowania 80 naklejek. Maskotki można było także po prostu zakupić za odpowiednio – 39,99 złotych i 49,99 złotych. Do kiedy naklejki z Biedronki obowiązują i można je zbierać?

Biedronka naklejki – do kiedy?

Dla wszystkich zastanawiających się, do kiedy są wydawane naklejki w Biedronce, nie mamy dobrych wieści. Zbieranie naklejek zakończyło się zgodnie z regulaminem w sobotę 20 listopada 2021. Ale to nie oznacza końca akcji! Osoby, które mają uzbieraną wystarczającą liczbę naklejek, nadal mogą odebrać wymarzonego pluszaka. Biedronka: do kiedy Swojaki?

Zobacz: Do kiedy naklejki w Biedronce? Rodzice muszą się spieszyć! Niewiele czasu do końca akcji

Biedronka: do kiedy naklejki 2021? Akcja potrwa dłużej

Według początkowych zasad akcja Gang Swojaków miała się ostatecznie zakończyć 1 grudnia 2021 roku. Wszystkie naklejki, które można było zbierać do 20 listopada, można było wykorzystać, wymieniając je na maskotki tylko do początku grudnia. Ze względu na liczne zainteresowanie akcją, okazało się jednak, że pluszaków brakuje i mimo skompletowania punktów nigdzie nie można ich dostać.

W odpowiedzi na apele i prośby klientów Biedronka postanowiła więc przedłużyć akcję o kilka dni. A zatem do kiedy można odebrać Swojaki? Na oficjalnym profilu sieci na Facebooku możemy przeczytać, że każdy, kto zgromadził wystarczającą liczbę naklejek, może otrzymać maskotki jeszcze do soboty 4 grudnia.

Gdzie są swojaki?

Akcja cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów. Dlatego w niektórych sklepach nie można znaleźć wybranych pluszaków. Wielu klientów zgłasza brak Swojaków w Biedronce i skarży się, że pojawiają się w niewielkiej liczbie i niemal natychamist znikają. Z tego powodu akcja Gang Swojaków potrwa dłużej. Podobno najbardziej rozchwytywaną maskotką jst zdecydowanie Żółw Zenek, który trafił już w ręce 600 tysięcy dzieci.

Zobacz: To najlepsze prezenty dla sześciolatków na Święta. Podpowiadamy, jaki prezent dla sześciolatka wybrać

Rodzice pytają o: Biedronka – do kiedy naklejki 2021?

Naklejki z Biedronki – do kiedy 2021?

Naklejki w Biedronce na Gang Swojaków można było zbierać do 20 listopada 2021.

Do kiedy Swojaki w Biedronce?

Akcja Gang Swojaków dobiega końca. Naklejek nie można już zbierać od 20 listopada, ale te zgromadzone do tej pory można jeszcze wymienić na maskotkę do soboty 4 grudnia 2021.

Biedronka Swojaki do kiedy?

Zbieranie naklejek już się zakończyło, ale pluszaka można jeszcze odebrać do soboty 4 grudnia 2021.

Sprawdź: Nie jest łatwo kupić prezenty dla nastolatków? Sprawdź nasze propozycje

Dodaj komentarz

Zakupy

Sukienki dla dziewczynek na wesele

Sukienki dla dziewczynek na wesele to obowiązkowy podpunkt na liście przygotowań przed sezonem ślubnym. Przyznacie przecież, że mało która młoda dama zechce iść na tak ważną uroczystość w spodniach. Pewnie...

Czytaj dalej →
Zakupy

Sukienka dla dziewczynki na wesele

Coraz częściej małe dzieci są pełnoprawnymi gośćmi na weselnych przyjęciach i bawią się na nich do późnego wieczora. Popularne stało się wynajmowanie przez państwa młodych specjalnych animatorów, którzy zajmują się...

Czytaj dalej →
Tata, Prawo, Rodzice

Urlop ojcowski: Czemu tak krótko?

Urlop ojcowski 2017: Zmiany, zmiany, zmiany Dziś rano odczytałem wiadomość na Facbooku od jednego z czytelników bloga, który poinformował mnie o zmianach w urlopach ojcowskich, które zaszły 2 stycznia 2016...

Czytaj dalej →
Muzyka na wesele

Piosenki dla rodziców

Pary Młode organizujące wesele prawie zawsze chcą podczas przyjęcia podziękować swoim rodzicom za trud włożony w wychowanie oraz pomoc w przygotowaniu przyjęcia. Podczas podziękowania dla rodziców najczęściej wręczane są upominki...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general