Dziewczynka przez dłuższy czas nie wychodziła ze zjeżdżalni. Po wyjściu okazało się, że jest we krwi

Place zabaw to specjalne miejsca, które dają rodzicom chwilę odpoczynku, podczas gdy ich pełne energii maluchy mogą się wyszaleć i uwolnić energię, która je rozpiera od świtu do nocy. Rodzic w tym czasie może spokojnie się zrelaksować, obserwując swoją pociechę z oddali. Jednak przygoda, która spotkała Amy Smith – młodą mamę z Wielkiej Brytanii  – oraz jej córkę na placu zabaw, długo nie pozwoli kobiecie zrelaksować się ponownie w takim miejscu. Historia ta powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców.

W słoneczny poranek, jak każdego innego dnia, Amy z córką udały się na plac zabaw w pobliskim parku. Kobieta pozwoliła wspiąć się dziewczynce na zjeżdżalnię. Urządzenie miało kryty tunel wejściowy, z którego wychodzi długa rura do zjeżdżania.

Amy nie zaniepokoiło to, że jej dziewczynka długo nie pokazuje się u jej wylotu, wiedziała bowiem, że konsturkcja jest zaprojektowana tak, by maluchom nie stała się krzywda. Zaalarmował ją dopiero płacz dziecka. Po chwili maluch wyłonił się z tunelu zjeżdżalni.

Dziewczynka zanosząc się płaczem podbiegła do matki, a jej mała nóżka ociekała krwią.

[lightGallery]

Okazało się, że ktoś umieścił w urządzeniu dla dzieci potłuczone szkło. Boleśnie zraniło ono kilkulatkę, która trafiła do szpitala. Dziecku nie zagraża niebezpieczeństwo, jednak uraz do placów zabaw z pewnością zostanie w niej na długo.

Ta historia powinna być przestrogą dla wszystkich rodziców. Zawsze sprawdzajcie sprzęty i urządzenia, na których będzie się bawić Wasze dziecko!

Dodaj komentarz

8 komentarzy: Dziewczynka przez dłuższy czas nie wychodziła ze zjeżdżalni. Po wyjściu okazało się, że jest we krwi

 1. Sku…syny żule butelki porozbijały. Pełno ich zawsze wieczorami na takich obiektach. Niech to będzie przestroga dla Policji…

 2. mało brakowało, a skończyłoby się tragicznie. Co za ludzie!

  • Dokładnie! Taki pijaczek to się napije i idzie spać a taka banda to masakra…. Nawalą się i jeden przed drugim się chce popisać i takie debilizmy wymyśla :/ ale jeśli plac zabaw jest gdzieś blisko domów obstawiała bym ewentualnie jakiegoś starego pryka, tak czy siak to sprawcą takiego idoityzmu mógł być tylko prawdziwy psychol.

 3. Gdybym wiedział kto to zrobił to własnymi rękami urwałbym łeb takiemu gnojowi.

  • Zdjęcia zakrawionej nogi mogliście sobie odpuścić…

   • Dlaczego mnie to nie dziwi? Ludzie wysypują kiełbasy ze szkłem,żyletkami i gwoździami,żeby psy zjadły,pozostają za to bezkarni,a kary za znęcanie się nad zwierzętami są stanowczo za małe,więc to tylko kwestia czasu,dzisiaj pies,jutro dziecko..

    • jednorazowy użytkownik strony Dodane ponad rok temu,

     Gdybym ja go spotkał to bym go rozerwał na strzępy, co z tego że mam 14 lat ale nienawidzę takiego czegoś. A to mógł zrobić ktoś e moim wieku bo teraz w szkołach jest patologia, sam ledwo co wytrzymuję.

    • Ile czasu jeszcze te foty będą wyświetlane???
     Zwariować można! Są obrzydliwe i nachalnie wszędzie wyslakują! Powinny być oznaczone jako drastyczne! Dzieci też przeglądają internet! Poza tym obrzydzają nawet dorosłych!

     • Obrzydzają mnie podobne komentarze! Dziecko powinno książki czytać a nie w necie przeglądać zdjęcia!

      ♥️ Dzień Matki ♥️, Newsy

      Dzień Matki w Polsce i na świecie

      Dzień Matki coraz bliżej. To wyjątkowe święto, które pozwala na uhonorowanie mam, podziękowanie im za ich nieustanną troskę i pracę. Kiedy wypada Dzień Matki w Polsce, a kiedy w innych...

      Czytaj dalej →
      Planowanie ślubu oraz wesela

      Sala weselna

      Sala weselna to jeden z podstawowych aspektów realizacji wesela. Od poszukiwań sali weselnej najlepiej jest zacząć planowanie uroczystości. Sala weselna a liczba gości Przede wszystkim na początku oszacujcie mniej więcej liczbę...

      Czytaj dalej →
      Niemowlę, Pielęgnacja niemowląt

      Test pieluszek jednorazowych

      Dada, Pampers, Baby Dream, Toujours? Wpis o wyprawce noworodka oraz ten z porównaniem Dady i Pampersa sprawił, że zacząłem przeglądać różne testy pieluszek. Bliżej mi do praktyka niż teoretyka. Postanowiłem...

      Czytaj dalej →
      Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
      Logo
      Enable registration in settings - general