Stroje kąpielowe dla dzieci od KappAhl – Kolekcja Lato 2017

Za oknem szaro, deszczowo i nieprzyjemnie. Zapewne z tego powodu tak bardzo spodobała nam się nowa kolekcja dziecięca od KappAhl. Stroje kąpielowe, kapelusze i okulary przeciwsłoneczne przywołały wspomnienie ubiegłego lata i przypomniały, że tegoroczne jest tuż tuż.

Zobaczcie, co w tym roku marka przygotowała dla najmłodszych i przenieście się razem z nami (niestety tylko w wyobraźni) na słoneczne, piaszczyste plaże.

Stroje kąpielowe dla dziewczynek

Kolekcja Lato 2017 marki KappAhl zawiera różnego rodzaju stroje kąpielowe dla dziewczynek. Do wyboru mamy zarówno jedno-, jaki i dwuczęściowe kostiumy dla młodych dam.
Wszystkie są bogate w kolorowe aplikacje, a także ponadczasowe, dobrze znane wzory.

Jednoczęściowe dziewczęce kostiumy kąpielowe

O ile na co dzień nie przepadamy za różowym kolorem o tyle strój po prawej jest naszym zdecydowanym faworytem. Groszki i styl retro z pewnością także znajdą swoje małe fanki.

Jednoczęściowe stroje kąpielowe dla dziewczynki

materiały prasowe

Dwuczęściowe kostiumy dla dziewczynki

W najnowszej kolekcji marki można znaleźć dwa modele strojów dwuczęściowych. Klasyczny i elegancki styl marynarski oraz bardziej szałowy styl imprezowy.
Dwuczęściowe stroje kąpielowe dla dziewczynki

Stroje kąpielowe dla chłopców

A co z chłopcami? U nich dominują szorty w wyrazistych kolorach. Podobnie jak u dziewczynek, kąpielówki chłopięce mają klasyczne wzory oraz aplikacje.
Kąpielówki dla chłopców

Akcesoria

Mała Merlin Monroe na plaży? Z takimi akcesoriami każda dziewczynka będzie wyglądała szałowo. Kapelusz słomkowy i okrągłe okulary przeciwsłoneczne to będą hity tego lata. Nie tylko wśród kilkulatek.
Kapelusz i okulary przeciwsłoneczne dla dziewczynki

Poznaj pełną kolekcję letnią dla dzieci od KappAhl:
Letnia kolekcja dla dzieci

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo