jak wygląda badanie wzroku u 4mniaka?

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)
 • Autor
  Wpisy
 • #55313

  filipka

  Hej dziwczyny. Moja malutka urodziła się mc przed terminem. Byłam już sprawdzić retinopatięi wszystko w porządku ale pani neurolog poleca mi pójśc zbadac wzrok. Machała przed oczkami grzechotką ale mała nie chciała patrzeć. Podczas badania okulistycznego mała strasznie płakała ale to było badanie na retinopatię. Gdybym wiedziała że badanie wzroku nie boli to poszłabym sprawdzić dla jej i mojego spokoju.
  pozdrowionka

  #706477

  sweet-natalka

  Re: jak wygląda badanie wzroku u 4mniaka?

  Ja byłam z moją coreczka i przed wizyta miala zakroplone oczka i to jedyne bylo nieprzyjemne 🙂 Cala wizyta przebiegła bez problemowo. Nie masz sie co obawiac 😉  #706478

  lenka

  Re: jak wygląda badanie wzroku u 4mniaka?

  Czesc
  w przychodni spotkalam mame u której dziecko miało badane oczka ale niewiem jakie to było badanie. Z tego co mi mowiła to robią dziecku znieczulenie wstawiają takie otwieracze oczu i pencetą coś tam robią .
  Niechce cię straszyć bo ja sama niebyłam. ale lepiej być przygotowanym na wszystko
  mowiła że ona trzymała dziecko ojciec i jeszcze pielęgniarka
  niewiem ile w tym prawdy. Pozdrawiam i życze zdrówka.

  Lenka i Kubuś 20 lipca 2004

  #706479

  mordeczka

  Re: jak wygląda badanie wzroku u 4mniaka?

  Ja też byłam z Adasiem jak miał 4 m-ce.Rzeczywiście zakraplanie było nieprzyjemne-ale mały specjalnie nie protestował.Samo badanie wyglądało tak,że ja i dwie pielęgniarki trzymałysmy Adasia za rączki i nóżki -żeby się nie ruszał przy badaniu dna oka.A tu niespodzianka-Adaś leżał tak spokojnie ,że pani doktor była szczerze zdziwiona.Drugie badanie odbyło się jak Adas miał około roku i tu już nie było niespodzianek.Wył,wył i wył-ale to ze strachu.Bądż dobrej myśli i nie przejmuj się na zapas.

  Dorota i Adaś / 15.04.2002 /

Postów wyświetlanych: 4 - od 1 do 4 (wszystkich: 4)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close