Nie chce juz karmic piersia!! Jak przestac??

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)
 • Autor
  Wpisy
 • #44521

  martag

  Pewnie juz byl taki watek, ale jakos nie lubie przegladac archiwum:) Gabrysia niedlugo skonczy 13 miesiecy i wciaz wisi przy cycusiu. Domaga sie go wrecz co chwile. Na polku odslania mi bluzke i wola cici:((( W nocy budzi sie kilka razy i tez domaga sie cycusia. Rece opadaja, bo jak tylko nie chce jej dac, to ona zaczyna tak plakac, ze ja wymiekam:( Nie wiem co mam zrobic. Uwazam, ze juz wystarczy tego cycusiania!!
  Pomozcie!

  Pozdrowienia
  Marta i Gabrysia (27.03.2003)

  #579882

  mamysz

  Re: Nie chce juz karmic piersia!! Jak przestac??

  …za radą AITB77 posmarowałam cycusie chrzanem…było to tydzień temu i Weronika tylko od czasu do czasu dopomina sie cycusia ale jak jej sie przypomina smak chrzanu to mówi be i juz nie chce. Oczywiście smarowałam chrzanem kilka dni i teraz też czasami to robię ale generalnie Weronika w dzień nie chce już cycusia a w nocy upomni sie ale jakoś znosi sprzeciw.
  życzę powodzenia.

  ewka i Weronika 06.10.02  #579883

  hasza

  Re: Nie chce juz karmic piersia!! Jak przestac??

  Ja przestałam karmić jakieś dwa tygodnie temu a sytuację miałam podobną jak ty.Ponieważ byłam mocno zdesperowana wyprowadziłam się na noc do innego pokoju a z małym spał mąż i całą noc go przytulał i próbował nakarmić sztucznym mleczkiem lub herbatką .W dzień bez zmian karmiłam go piersią.Po 3 nocach mały jak się obudził to wypił całą butlę i autentycznie ucieszył się na jej widok w dzień karmiłam jeszcze z tydzień w końcu sam zrezygnował .Teraz przesypia sam całe noce a rano czeka na butlę czego i tobie życzę.

  Hasza Tysia 10lat Łukaś ROCZEK!!!

Postów wyświetlanych: 3 - od 1 do 3 (wszystkich: 3)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close