Nie wiem co zrobić…

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)
 • Autor
  Wpisy
 • #9497

  dzieciak

  Ja już nie wiem co mam robić, biorę tą Luteinę dwa razy dziennie, rano i wieczorem tak kazał lekarz. Od wczoraj mam większe plamienia jakby mi się okres zaczynał czy w tym momencie powinnam przerwać branie leku czy mimo dalszego zażywania dostanę w końcu okres? Nie wiem co mam zrobić, do lekarza idę dopiero w czwartek, napisałam już o tym problemie na Bajbusie i innych. A może znacie jakiegoś dobrego ginekologa w LUX MEDZIE w Warszawie??
  Pozdrawiam

  Dzieciak_27 chce dzieciaka!

  #156165

  goha

  Re: Nie wiem co zrobić…

  Zadzwoń do swojego ginekologa, on powie ci co masz robić i jak będzie trzeba przyśpieszy wizytę, nie będziesz musiała czekać do czwartku.

  Pozdrawiam
  GOHA
  mama kwietniowa  #156166

  dzieciak

  Re: Nie wiem co zrobić…

  Gosiu bardzo bym chciała do niego zadzwonić ale to jest lekarz z Lux Medu który głównie pracuje w szpitalu, nie znam do niego telefonu, może w poniedziałek zadzwonię i się czegoś dowiem. Dziś mi się pojawiły większe plamienia i nie wiem czy mam przerwać tą Luteinę i dostanę okres czy mimo brania i tak powinnam dostać okres, chyba żadna z dziewczyn nie może mi opowiedzieć a ja się zastanawiam brać czy przerwać…

  Dzieciak_27 chce dzieciaka!

  #156167

  goha

  Re: Nie wiem co zrobić…

  Przykro mi kochanie, ja również nie znam odpowiedzi na twoje pytania :0(
  Ale zastanów się nad ginekologiem, bo ja nawet nie będąc w ciąży i nie planując dziecka miałam komplet telefonów do mojego lekarza: do gabinetu, do domu, do szpitala, do jego zastępcy w razie jego urlopu. Podczas następnej wizyty zapytaj się o numer kontaktowy w razie czego, masz do tego prawo!!

  Pozdrawiam
  GOHA
  mama kwietniowa

  #156168

  ave

  Re: Nie wiem co zrobić…

  Ja bym przerwała, bo jak jest plamienie to znaczy że okres wywołany. Jak ja brałam luteinę to odstawiłam od razu jak zobaczyłam coś czerwonego. Może po prostu będziesz miała taki skąpy okres.
  Pozdrawiam!

  ave (starająca się)

Postów wyświetlanych: 5 - od 1 do 5 (wszystkich: 5)


Musisz się zarejestrować lub zalogować, żeby odpowiedzieć

Close