otwiera okna

Mieszkamy na drugim piętrze i mój siostrzeniec ciągle otwiera okna. Opiekuję się nim prawie codziennie i nie chciałabym aby mu się coś stało, siostra by mi nie wybaczyła. Że sama mam małe dziecko to stwierdziłam, że wymiana klamek będzie dobrym pomysłem zamówiłam takie a teraz mąż ma pretensje że nie te z kluczykiem, a mnie się wydaje, że to wszystko jedno.

8 odpowiedzi na pytanie: otwiera okna

lilavati Dodane ponad rok temu,

A jak te się odblokowuje? Dziecko pewnie równie szybko rozpracuje
Ja akurat mam z kluczykiem

asik Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez ania_st:A jak te się odblokowuje? Dziecko pewnie równie szybko rozpracuje
Ja akurat mam z kluczykiem

Ja też mam z kluczykiem
jakieś takie bardziej “pewne” mi się wydawały

sybilla Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez mamusiolusia:Mieszkamy na drugim piętrze i mój siostrzeniec ciągle otwiera okna. Opiekuję się nim prawie codziennie i nie chciałabym aby mu się coś stało, siostra by mi nie wybaczyła. Że sama mam małe dziecko to stwierdziłam, że wymiana klamek będzie dobrym pomysłem zamówiłam takie [Zobacz stronę] a teraz mąż ma pretensje że nie te z kluczykiem, a mnie się wydaje, że to wszystko jedno.

Ja to załatwiłam w troche inny sposób. Na kazdym oknie mam kaktusy ,raz wsadziła rączke i juz do okna nie podchodzi.Działoło na starszą i podziałało na młodszą:) Oczywiście to tak trochę z przymrużeniem oka ,nie sprawdzi sie u wszystkich mam.Pomyślałam ,że zanim otworzy okno coś spadnie i ja to napewno usłyszę.

mamusiolusia Dodane ponad rok temu,

Kaktusy :Wow!: he he świetny pomysł:) Zamawiałam akurat tak bo winhaus to solidna firma, znajomi wcześniej kupowali od nich zamki z automatycznym ryglowaniem i przetrwały nawet próbę rozmontowania zamka. Już je przysłali i tak sprawdzałam ten guzik, dość siły trzeba użyć żeby go wcisnąć, więc pewnie będzie dobrze 🙂

mimbla Dodane ponad rok temu,

Ja mam w oknach drewniane rolety. Nigdy nie miałam problemów z otwieraniem okien przez synka, ciągnięcie za rolety jest dla malca o wiele ciekawsze niż otwieranie okien, klamka jest dla dziecka jakby nie widoczna, na drugim planie. Zresztą jakby zaczął się dobierać do klamki to hałas postawił by mnie na nogi.
Polecam rolety. Trochę ciężko się je odkurza ale są bezpieczniejsze dla dziecka od kaktusów.

salsa-salsa Dodane ponad rok temu,

a ja mam stare okna i klamki mamy 2 😀 do pierwszej dosięga a do 2 już nie więc nei otwiera,a kaktusy fajna sprawa :Hyhy:
co do zabezpieczeń to mój zna wszystkie do szuflad,półek…

sybilla Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez salsa-salsa:a ja mam stare okna i klamki mamy 2 😀 do pierwszej dosięga a do 2 już nie więc nei otwiera,a kaktusy fajna sprawa :Hyhy:
co do zabezpieczeń to mój zna wszystkie do szuflad,półek…

Ja mam akurat takiego świra na temat sukulentów i pełno kolczastych roślin.Na początku się bałam ,że sobie na łeb któraś zrzuci.Okazało się ,że nawet roczne dziecko szybko zrozumiało co to kuj kuj.I parapety miałam z głowy:Hura!:

ika Dodane ponad rok temu,

Zamieszczone przez mamusiolusia:Kaktusy :Wow!: he he świetny pomysł:) Zamawiałam akurat tak bo winhaus to solidna firma, znajomi wcześniej kupowali od nich zamki z automatycznym ryglowaniem i przetrwały nawet próbę rozmontowania zamka. Już je przysłali i tak sprawdzałam ten guzik, dość siły trzeba użyć żeby go wcisnąć, więc pewnie będzie dobrze 🙂

Mam w dziecinnym pokoju te z guzikiem. Nigdy ich chłopcy nie otwierali. Nie tak łatwo nacisnąć , trzymać i przekręcić w każdym razie małym łapkom. Pewnie teraz juz mój 8 latek spokojnie by poradził sobie, ale chyba nie widzi potrzeby.

Znasz odpowiedź na pytanie: otwiera okna?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Nasze zdjęcia
11 lat minęło.....
Parę fotek z wczorajszego szybkiego wypadu na plac zabaw... [IMG]http://marzena.fenert.net/FOTY/urKub/IMG_9000.jpg[/IMG] [IMG]http://marzena.fenert.net/FOTY/urKub/IMG_9005.jpg[/IMG] [IMG]http://marzena.fenert.net/FOTY/urKub/IMG_9007.jpg[/IMG] [IMG]http://marzena.fenert.net/FOTY/urKub/IMG_9018.jpg[/IMG] a późnym popołudniem...Kubuś zdmuchnął 11 świeczek na torcie urodzinowym.... Tak oto mam w domu - NASTOLATKA!!! [IMG]http://marzena.fenert.net/FOTY/urKub/IMG_9019.jpg[/IMG] aby tradycji stało się zadośc Krzyś też zdmuchiwał
Czytaj dalej
Polecam
buty na rzepy na wąską stopę - dziecko?
Bardzo proszę o polecenie Dla chłopaka rozmiar ok 33 Koniecznie na rzepy i koniecznie na wąską stopę Mamy problem z nauką wiązania - krew by młodego zalała jakby miał kilkanaście razy dziennie wiązać Stopa
Czytaj dalej