Rodzinne a KRUS

Ja opłacam składki w ZUS, a mąż w KRUS. W tej chwili nie przysługuje nam rodzinne, bo mamy dosyć dużo ziemi. Jak to jest z tą ziemią, czy istnieje jakies minimum w hektarach na osobę, powyżej którego rodzinne nie przysługuje, czy np. istnieje odpowiednik pieniężny, że 1ha to odpowiednich 100 zł miesiecznie i wtedy liczy sie moje zarodki, pieniadze z hektarów i dzieli na liczbe osób. Zaraz po porodzie mąż był u mnie w zakładzie pracy, ale kadrowa powiedziała, że przy takiej ilości ziemi rodzinne nam nie przysługuje, jakos to tam policzyła,a mąż nie zwracał uwagi jak. Teraz szykujemy sie sprzedac ziemie w tym roku i zostawić tylko trochę i pytam tak z czystej ciekawości, jak to jest z ta ziemia i zasiłkiem. Może ktos jest ubezpieczony w KRUSie i sie zna na tym, albo ma ziemie.
Pozdrawiam, Agnieszka

1 odpowiedzi na pytanie: Rodzinne a KRUS

vieta2004-05-01 09:18:44

Re: Rodzinne a KRUS

Nie wiem jak u wAs.Ale u nas w Gorzowie po wszelkie informacje mozna isc do Urzedu Miejskiego.
Idz i popytaj bo rzeczywiscie to wazna sprawa.

Julcia 26.04.2001 .

Znasz odpowiedź na pytanie: Rodzinne a KRUS?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Oczekując na dziecko
szykuje się dłuuuuuga podróż - prosze o radę
Witam Jestem w 7 tygodniu ciąży. Za miesiąc jedziemy z mężem w okolice Lublina. Szykuje się więc długa podróż, bo ponad 500 km (mieszkamy w Zgorzelcu). Zastanawiam się, czy taka podróż jest
Czytaj dalej
Jedno- i dwulatki
Jak to jest z tymi dorosłymi sokami?
Witam may starszych dzieci! Mam pytanie. Ostatnio porównywałam skład soków jabłkowych: Gerbera i Tymbarku jabłkowy. Róznica jest naprawde niewielka. W Tymbarku brak witaminy C, a tak pozatym to nie ma żadnych róznic.
Czytaj dalej