Tiulowe suknie ślubne

Tiulowe suknie ślubne cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Są lekkie, zwiewne i bardzo efektowne. I wcale nie musisz wyglądać w nich jak beza!

Nowoczesne tiulowe suknie ślubne są szyte z bardzo cienkiego tiulu, który nakładny jest na siebie w wielu warstwach. Taka suknia jest zwiewna i lekka. Bardzo często można oddzielnie kupić spódnicę i gorset, dzięki czemu możesz je dowolnie ze sobą zestawiać.

Tiulowe suknie ślubne

 

Tiulowe suknie ślubne: długość

Tiulowe suknie ślubne występują w wersji mini, midi i maksi. Długa do ziemi sukienka z tiulu sprawia, że panna młoda wygląda jak księżniczka. Dwie pozostałe długości świetnie sprawdzą się w stylizacjach retro lub jako sukienka na ślub cywilny. W barwnej wersji może to być również kreacja dla świadkowej. Niezależnie od długości tiulowe suknie ślubne najładniej wyglądają na wysokich i szczupłych kobietach.

Materiały partnerów

Tiulowe suknie ślubne: fason

Tiulowe suknie ślubne występują w bardzo różnorodnych fasonach. Część z nich ma dół w całości wykonany z wielu warstw tiulu, które są nałożone na siebie i w ten sposób tworzą nieprześwitującą, lekką całość. To takiej spódnicy pięknie wygląda prosty biały gorset z tiulowymi wstawkami. Możesz też wybrać koszulę wykończoną tiulem. W tej wersji sukienki tiul może być zupełnie prosty lub specjalnie zmierzwiony i tworzyć pozorny nieład.

Sukienka może być uszyta z innego materiału, np. tafty, a jedynie jej wierzchnia warstwa zostaje pokryta jedną lub kilkoma warstwami tiulu. Bardzo często są do niego doszyte perełki lub cyrkonie, które nieśmiało prześwitują spod dolnej warstwy.

Materiały partnerów

Suknie miewają również tiulowe halki, które celowo są nieco dłuższe niż sukienka. Wyglądając spod wierzchniej warstwy materiału tworzą ciekawą konstrukcję sukienki.

Tiulowe suknie ślubne mają grono wiernych zwolenniczek. Należysz do nich?

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo