Central Park. Kraina Koe. Tom II

Pamiętacie małego bohatera książki “Central Park. Kraina Koe”? W pierwszym tomie serii poznajemy historię Patryka, który za sprawą gnoma trafia przez tajemniczy portal do Krainy Koe stanowiącej lustrzane odbicie Central Parku w równoległym wymiarze. Chłopiec wraz z dzielną Algrid oraz gnomem Ogryzaldem stanęli do walki o przyszłość magicznego miejsca. Po zaledwie kilku miesiącach oczekiwania na wydanie kontynuacji przygód Patryka w magicznej krainie, ukazał się kolejny tom z serii “Strażnicy Globusa”.

Central Park. Kraina Koe. Tom II
materiały partnera

Przygoda trwa!

Wraz z chorym na astmę chłopcem staramy się rozwikłać tajemnicę Czterech Magów i dowiedzieć się, dlaczego drzewa w królestwie usychają. Jeśli to się nie uda, Krainę Koe czeka zagłada. Próby odkrycia sekretu Czterech Magów wciąż utrudniają działania Złego Pana. Czy uda mu się pokrzyżować plany naszych bohaterów? Czy Patryk wraz z przyjaciółmi zdąży rozwiązać zagadkę, a tym samym uchronić magiczną krainę przed całkowitym rozkładem? Odpowiedź na te pytania poznamy już wkrótce, ponieważ premiera 2 tomu książki “Central Park. Kraina Koe”zaplanowana jest na 14 marca 2018 roku. Nie możecie się doczekać? Drugi tom tej niesamowitej, pełnej magii opowieści można kupić przedpremierowo w Empiku.

materiały partnera

Czytanie i multimedia nie idą w parze?

To mit! A dwa tomy książek o przygodach Patryka i jego przyjaciół w magicznej Krainie Koe są tego najlepszym dowodem. To pierwsza propozycja na naszym rynku skierowana do młodych czytelników, dla których aplikacje na telefon i wyszukiwanie informacji w internecie są codziennością. Dzięki specjalnie przygotowanej aplikacji możemy odbyć podróż zarówno po rzeczywistym Central Parku, jak i po baśniowej wersji tego miejsca. Mały czytelnik ma też możliwość zajrzenia na stronę internetową, gdzie ponownie spotka ulubionych bohaterów, a niesamowite grafiki przeniosą go z powrotem w sferę wyobrażeń o tym, jak wygląda magiczny świat Krainy Koe.

„Nie szukaj magii na końcu świata. Jest bliżej, niż myślisz, w sercu Twojego miasta.” ~Joe Windy

Jeśli do tej pory obawiałeś się, że nigdy nie uda Ci się połączyć nowoczesnego świata multimediów z zamiłowaniem do lektur, właśnie otrzymałeś przepustkę do książki idealnie synchronizującej te rzeczywistości. Dzięki niej zainteresujesz lekturą nawet najbardziej zagorzałego fana gier i wirtualnego świata, który do tej pory niechętnie spoglądał w stronę bibliotecznych półek.

 

Dodaj komentarz

Newsy Szczepienia
Bezpłatna szczepionka na pneumokoki dla dzieci urodzonych w latach 2013-16! Sprawdź szczegóły
Od 20 marca do 30 czerwca 2018 będzie można bezpłatnie zaszczepić dziecko na pneumokoki. Kogo obejmie szczepionka? Czy warto szczepić się na pneumokoki? Pneumokoki są najczęstszymi winowajcami zakażeń bakteryjnych u dzieci. Wywołują
Czytaj dalej
500+
Kto będzie musiał oddać pieniądze z Programu 500+ wraz z odsetkami?!
48 mln złotych - to kwota, którą bezprawnie pobrano z programu 500+. Teraz trzeba będzie ją zwrócić wraz z odsetkami. Powodem najczęściej jest brak wiedzy oraz nieuwaga. Świadczenie nie jest
Czytaj dalej
Książki dla dzieci
Książki dla dzieci – od niemowlaka do przedszkolaka
Dzieci uwielbiają książki – na serio. Zwłaszcza zanim wejdą w wiek szkolny, kiedy czytanie stanie się obowiązkiem. Z ogromnej liczby pozycji dostępnych w księgarniach i sklepach wybraliśmy więc kilka najciekawszych.
Czytaj dalej