Karta Dużej Rodziny – zniżki 2022. Jakie są zniżki na Kartę Dużej Rodziny?

Każdy kojarzy chyba program Karta Dużej Rodziny – zniżki możemy spotkać praktycznie w każdym mieście. Ten system ulg dla rodzin wielodzietnych staje się coraz popularniejszy i nic dziwnego, że przyciąga coraz większą ilość partnerów. Gdzie skorzystasz ze zniżek i ulg programu „Karta Dużej Rodziny”? Wszystko o najważniejszych zniżkach w ramach KDR znajdziesz poniżej.

Najważniejsze w poniższym artykule:
  • Karta Dużej Rodziny oferuje zniżki w różnych dziedzinach życia codziennego;
  • Aby ubiegać się o Kartę Dużej Rodziny, należy mieć pod opieką co najmniej trójkę dzieci;
  • Dzięki KDR wielodzietne rodziny mogą naprawdę sporo zaoszczędzić.

Karta Dużej Rodziny – zniżki 2022

Karta Dużej Rodziny jako ogólnopolski system zniżkowy ma swoich partnerów na terenie całego kraju. Jakie są zniżki na Kartę Dużej Rodziny? Przede wszystkim możecie liczyć na zniżki na żywność – w barach, restauracjach, a także w sklepach. Partnerzy KDR zazwyczaj dają aż 10% rabatu na swoje usługi, dlatego warto mieć taką kartę, szczególnie gdy na swoim utrzymaniu masz co najmniej trójkę dzieci. Ulgi z Kartą Dużej Rodziny pozwalają również na darmowe wejście do obiektów państwowych takich jak parki narodowe. Przykładową listę partnerów znajdziecie poniżej:

  • Zniżki z Kartą Dużej Rodziny dostępne są w wybranych sklepach spożywczych takich jak Lidl (ulgi obowiązują na wybrane produkty);
  • KDR oferuje zniżki na artykuły domowe, a także na koszty eksploatacji mieszkania jak np. cena prądu;
  • KDR oferuje zniżki na różnego rodzaju usługi takie jak np. wizyta u fryzjera, usługi telekomunikacyjne, a także usługi prawnicze;
  • W środkach komunikacji miejskiej i w pociągach regionalnych również zostały zastosowanie zniżki. Karta Dużej Rodziny upoważnia do tańszych przejazdów;
  • Na artykuły szkolne i na usługi edukacyjne również zostały zastosowane ulgi z tytułu KDR. Zniżki upoważniają do tańszych zakupów w sklepach papierniczych, a także na tańsze skorzystanie z usług takich jak korepetycje;
  • KDR upoważnia Cię do wzięcia zniżki na wyjścia związane z kulturą np. do teatru, kina lub nawet do galerii sztuki.

Oczywiście istnieje wiele więcej partnerów w różnych dziedzinach. Powyższe punkty to tylko przykłady, które mają za zadanie pokazać, jak wiele możecie zyskać, składając wniosek o Kartę Dużej Rodziny.

Sprawdź: Karta Dużej Rodziny – lista partnerów 2022. Gdzie skorzystamy ze zniżek?

KDR – kto może się o nią ubiegać?

O Kartę Dużej Rodziny może ubiegać się każdy opiekun prawny, który ma pod swoją opieką co najmniej trójkę dzieci. Poprzez stwierdzenie „opiekun prawny” mamy na myśli rodzica biologicznego, zastępczego, a także osobę pracującą w domu dziecka. Kartę Dużej Rodziny może otrzymać również dziecko, o ile nie ukończyło 18. roku życia, bądź 25 lat, w przypadku gdy uczęszcza do szkoły lub szkoły wyższej.

Karta Dużej Rodziny – lista zniżek 2022

W Polsce mamy ponad 30 tys. partnerów Karty Dużej Rodziny. Oznacza to, że miejsc, w których możemy ubiegać się o zniżki i ulgi, jest naprawdę dużo. Przykładowo w samym województwie mazowieckim jest aż 4890 partnerów, a ta liczba ciągle się zwiększa. Całą listę partnerów można znaleźć na portalu [email protected], tam też znajdziemy wszelkie informacje na temat Karta Dużej Rodziny.

Co ciekawe, wśród partnerów Karty Dużej Rodziny można znaleźć nawet biura podróży takie jak Rainbow Tours. Ponadto na liście znajduje się wiele sklepów z biżuterią, a nawet pralnie więc śmiało można rzec, że partnerami nie są tylko miejsca pierwszej potrzeby, takie jak sklepy spożywcze lub placówki medyczne.

Zobacz: Karta Dużej Rodziny – komu przysługuje i jak złożyć wniosek 2022?

Karta Dużej Rodziny – zniżki Biedronka

Niestety musimy zasmucić sympatyków robienia zakupów w sklepie Biedronka, ponieważ ten gigant nie honoruje programu „Karta Dużej Rodziny”. Ulgi nie dotyczą niestety tego sklepu, ale możemy zaproponować Wam kilka innych i równie dobrych alternatyw dla sklepu z czerwoną biedronką w logu, w których będzie honorowana Karta Dużej Rodziny. Sklepy spożywcze, które oferują ulgi członkom rodzin wielodzietnych to między innymi Lidl oraz Carrefour, a także Spar. Dla beneficjentów programu Karta Dużej Rodziny zniżki to nieoceniona pomoc w dopięciu miesięcznego budżetu.

Sprawdź: Urlop ojcowski 2022. Ile trwa i jak jest płatny? Sprawdź, co trzeba wiedzieć!

Rodzice pytają o zniżki KDR:

Mobilna Karta Dużej Rodziny – gdzie zniżki?

Mobilnej Karty Dużej Rodziny używa się tak, jak fizycznego egzemplarza, czyli zniżki obowiązują wszędzie tam, gdzie zniżki normalnej Karty Dużej Rodziny.

Karta Dużej Rodziny – jakie zniżki?

Karta Dużej Rodziny oferuje zniżki w różnych obszarach życia codziennego. Możesz liczyć na ulgi zarówno na cenę prądu, jak i na ceny zakupów w sklepach spożywczych.

Czy Karta Dużej Rodziny daje zniżki?

KDR oferuje wiele zniżek. Partnerów KDR jest aktualnie ponad 30 tys. na terenie Polski.

Karta Dużej Rodziny dla seniorów – jakie zniżki?

KDR dla seniorów oferuje takie same ulgi jak zwykła KDR. Istotna różnica jest taka, że obejmuje ona każdego seniora, który wychował, a nie wychowuje co najmniej trójkę dzieci.

Karta Dużej Rodziny – Orlen ile zniżki?

Stacja paliw Orlen oferuje aż 8 gr zniżki na litrze paliwa standardowego, a przy zakupie paliwa premium ta zniżka wzrasta do 10 gr/litr.

Dodaj komentarz

Prawo, Finanse

Co przysługuje po urodzeniu dziecka?

Co przysługuje rodzicom po urodzeniu dziecka? To pytanie, które zadaje sobie większość z rodziców. Okazuje się, że świadczeń pieniężnych jest tak dużo, iż z łatwością można się w nich pogubić....

Czytaj dalej →
Prawo, Finanse, Newsy

Czym są alimenty natychmiastowe?

Alimenty natychmiastowe ułatwią uzyskanie dodatkowych pieniędzy na dziecko tym rodzicom, którzy czekają na zasądzenie właściwych alimentów. Alimenty natychmiastowe będą przyznawane bez orzeczenia sądu w przeciągu zaledwie kilkunastu dni od momentu...

Czytaj dalej →
Planowanie ciąży

Szanse zajścia w ciążę po 30stce

Jeśli kończysz niedługo trzydziesty rok życia i zastanawiasz się, jakie są Twoje szanse na zajście w ciążę, to rozwiejemy część mitów, które są powtarzane na temat późnego rodzicielstwa. Wbrew obiegowej...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general