Kobieta zabiła swoją 2-letnią córeczkę, by zemścić się na byłym partnerze

„Przepraszam, ale zasłużyłeś na ostatnie jej zdjęcie” – tak brzmiała wiadomość, którą wysłała 20-letnia Cody-Anne Jackson ze Stoke-on-Trent, niewielkiego miasta w Wielkiej Brytanii, do swojego byłego partnera zanim udusiła swoją 2-letnią córkę. Motywem miała być chęć zemsty na byłym chłopaku, który opuścił Cody-Anne.

Po zabiciu dziecka, kobieta próbowała popełnić samobójstwo, jednak chwilę przed tym zadzwoniła na policję i zawiadomiła służby, że jej córeczka nie oddycha. Policjanci bardzo szybko przybyli do mieszkania, gdzie zobaczyli martwą dwulatkę przykrytą poduszkami. Obok niej leżała jej matka, która miała na swoim ciele wiele ran kłutych. W liście pożegnalnym kobieta napisała, że dla niej i jej córeczki nie można już nic zrobić.

fot. Twitter

Kobietę udało się odratować, a za zabójstwo córeczki stanęła przed sądem. Matka tłumaczyła, że dziecko spało obok niej i się udusiło, a gdy tylko to zauważyła chciała popełnić samobójstwo. Dowody jednak przeczą temu i jednoznacznie wskazują na to, że kobieta celowo zabiła swoje dziecko. W najbliższym czasie matka zostanie zbadana przez psychiatrów.

Morderstwo, które miało miejsce w Wielkiej Brytanii wstrząsnęło całym krajem. O przerażającej zbrodni, której dopuściła się młoda matka pisały też media na całym świecie.

Zobacz też:

Czy córka Brada Pitta i Angeliny Jolie zmieni płeć?

Gdy rodzice jedzą obiad w restauracji, nieznajomy wynosi ich dziecko!

 

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo