Niezapomniany Sylwester z dziećmi? To wyjątkowe miejsce na Mazurach udowadnia rodzicom, że to możliwe!

Czy da się spędzić Sylwestra na szampańskiej zabawie, kiedy ma się pod opieką dzieci? W samym sercu Mazur, w ośrodku wypoczynkowym Gwarek, jest to nie tylko możliwe, ale wręcz gwarantowane. Bogaty program imprezy zapewnia liczne atrakcje dla całej rodziny – zarówno dla młodszych, jak i dla starszych – dzięki czemu rodzice mogą “odetchnąć” i swobodnie pogrążyć się w zabawie. Powitanie Nowego Roku w takich okolicznościach z pewnością będzie niezapomniane!

Fantastyczny bal sylwestrowy z dziećmi! W Gwarku rodzice nie muszą rezygnować z zabawy!

Ze względu na dzieci rodzice bardzo często rezygnują z większych imprezowych planów na Sylwestra. Zwłaszcza gdy pociechy są jeszcze naprawdę małe i wymagają niemal nieustannej opieki, a nie ma możliwości zaangażowania do pomocy kogoś bliskiego, np. dziadków. Właśnie z myślą o takich sytuacjach ośrodek wypoczynkowy Gwarek postanowił zorganizować Rodzinnego Sylwestra. Program całego wydarzenia został tak przemyślany i zaplanowany, aby zapewnić jednocześnie fantastyczną zabawę dla młodszych i starszych. Nie jest to jednak typowa rodzinna uroczystość! Nic z tych rzeczy! Rodzice spędzają Sylwestrową noc na wspaniałym balu, podczas gdy dzieci równolegle biorą udział we własnej imprezie, a po jego zakończeniu udają się spokojnie do łóżek, w krainę smacznego snu.

Co ważne, najmłodsi spędzają swój KIDS PARTY pod opieką doświadczonych animatorów, którzy nie tylko pilnują dzieci, ale także angażują ich do wspólnej zabawy, zapewniają rozrywkę i dbają o to, aby bezpieczenie położył się spać. W tym czasie rodzice mogą więc swobodnie się bawić, a jednocześnie mieć swoje pociechy cały czas w pobliżu, “na oku” w razie jakiekolwiek potrzeby.

Impreza dla dorosłych zaplanowana została jako Sylwestrowy Bal Kostiumowy, w związku z czym zabawę urozmaici jeszcze wyjątkowy konkurs na najlepsze przebranie. A jest o co grać! Nagrodą główną jest rodzinny pobyt w Gwarku na Majówce 2023.

Rodzinny Sylwester na Mazurach to moc atrakcji dla rodziców i dzieci

Sylwestrowa noc to jednak dopiero początek długiej listy atrakcji w Gwarku. W tym roku impreza odbędzie się pod hasłem „Witajcie w naszej bajce”. I rzeczywiście goście będą mogli poczuć się jak jej bohaterowie przede wszystkim ze względu na malownicze okolice – hotel znajduje się bowiem w Giżycku, a więc w samym sercu malowniczych Mazur, magicznej krainy jezior. Ale to nie jedyne “bajkowe” okoliczności. Dzięki licznym atrakcjom dla dzieci jak w bajce będą mogli poczuć się wszyscy rodzice, którzy w spokoju odpoczną i będą mieli czas dla siebie.

Całe wydarzenie zaplanowano bowiem aż na cztery dni (od 29 grudnia do 1 stycznia), podczas których na pewno nie zabraknie rozrywki. 30 grudnia w szampańską atmosferę wprowadzi gości bajkowy koncert dwóch wspaniałych artystów. Na scenie wystąpią Antek Smykiewicz, znany z takich przebojów jak „Pomimo burz”, „Limit szans”, oraz Becky Sangolo – kenijska gwiazdy muzyki pop.

Pierwszego dnia, po przyjeździe, będzie czas na spokojny odpoczynek – zwłaszcza dla rodziców. Jednocześnie dzieci (od 4. roku życia) będą bawić się w swoich grupach wiekowych podczas fabularnych zajęć z animatorami. Będą więc miały zapewnione i zajęcie, i opiekę. Następnego dnia – poza wspomnianym koncertem – będzie można wziąć udział w zabawach rodzinnych m.in. specjalnych wyzwaniach w bajkowym klimacie czy grach terenowych. Co szczególnie ważne, animacje dla dzieci zaplanowano również na 1 stycznia. Zmęczeni całonocną, szampańską zabawą rodzice będą mogli odpocząć i zregenerować siły.

W cenie całego pakietu oprócz balu i licznych atrakcji są oczywiście również noclegi w pokojach z prywatnymi łazienkami, całodzienne wyżywienie (śniadania, obiady i kolacje w formie szwedzkiego stołu, słodki deser po każdym obiedzie, bufet kawowy dostępny codziennie do godz. 19.00). Szczegóły oferty znajdują się tutaj: https://www.gwarek-mazury.pl/wypoczynek-rodzinny/rodzinny-sylwester/.

Powitanie Nowego Roku w takim klimacie, przy hucznej zabawie i w dobym nastroju, to wspaniała prognoza na cały 2023. Poniżej kilka przykładów tego, jak fantastycznie bawiono się w Gwarku w ubiegłym roku.

Dodaj komentarz

Suknie Ślubne

Suknia ślubna

Suknia ślubna: wymarzona, wyśniona, albo wręcz przeciwnie – wielki znak zapytania. Podpowiadamy, jaki fason sukni ślubnej będzie najlepszy i na co zwrócić uwagę podczas przymiarek. Decyzja dotycząca wyboru sukni ślubnej jest jedną...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo