Pokaż swoją klasę i wygraj wycieczkę marzeń!

Twoja klasa to wulkan energii? Jesteście ze sobą zżyci, dogadujecie się bez słów, a może kiedyś usłyszeliście, że jesteście najlepszą klasą ostatnich lat? Pokażcie to na krótkim filmie, przekonajcie wszystkich, że właśnie Wy jesteście ,,Wymarzoną Klasą” i wygrajcie dwudniową wycieczkę marzeń, do największego w Polsce Parku Rozrywki – Energylandii!

W Energylandii wystartowała wiosenna edycja konkursu #wymarzonaklasa, który od 2022 roku przyciąga tysiące uczniów. Wydarzenie to jest świetną okazją do wspólnej zabawy i integracji, a dodatkowo może doprowadzić uczestników do niecodziennej nagrody, jaką jest dwudniowa wycieczka do Energylandii, wraz z transportem, wyżywieniem i noclegiem w Western Camp Resort! Szansę na wygraną ma każde zgłoszenie, a dzięki różnorodności atrakcji Parku Rozrywki, wyprawa ta odpowiednia będzie zarówno dla uczniów klas najmłodszych, jak i tych ponadpodstawowych! Oznacza to, że konkurs dedykowany jest dla wszystkich, którzy wierzą w wyjątkowość swojej grupy i chcą podzielić się tą informacją z innymi! Zobacz, jak wziąć udział w konkursie!

Jak wziąć udział w konkursie?

Udział w konkursie jest bardzo prosty i przystępny, dosłownie dla każdego. Wystarczy nagrać i opublikować krótkie wideo przedstawiające to, jak świetna jest Wasza grupa i jakie relacje w niej panują! Nagranie należy opublikować na swoich mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram bądź TikTok, oraz oznaczyć go hashtagami: #wymarzonaklasa i #energylandia. Następnie pozostaje tylko wypełnić formularz na stronie https://energylandia.pl/wymarzona-klasa/, gdzie odnaleźć

można także szczegółowy regulamin konkursu. Osobą zgłaszającą grupę może być zarówno uczeń, jak i wychowawca bądź nauczyciel, walczący o wygraną dla swojej klasy, dzięki czemu żadna grupa wiekowa nie zostanie pominięta. Przy wyłanianiu zwycięzcy, brane pod uwagę będą nietuzinkowe pomysły, kreatywność, a także świetna zabawa, jaką czerpać będziecie przy nagrywaniu! Nagrania konkursowe publikować będzie można od 13 do 28 kwietnia bieżącego roku, a ogłoszenie wyników odbędzie się do 4 maja, do godziny 20:00 na fanpage’ach Energylandii, pod postami konkursowymi.

Co czeka na szczęśliwców?

Wygrana zawsze wiąże się ze szczęściem! W tym wypadku, na zdobywców pierwszego miejsca czeka jednak wiele więcej! 6 stref zabawy, 123 atrakcje dopasowane do każdej grupy wiekowej, 18 niezwykłych roller coasterów i aż dwa dni niezapomnianej zabawy, bogatej w niecodzienne przeżycia i nietuzinkowe wspomnienia! Do tego noc spędzona w wyjątkowej, westernowej wiosce, pełnej indiańskich tipi, kowbojskich wozów i domków, a także kolejnych atrakcji, przywołujących klimat rodem z dzikiego zachodu! Nagrodzeni szczęśliwcy nie będą musieli martwić się o żaden element idealnej wycieczki, gdyż w ramach wygranej zostanie zapewniony transport specjalnym autokarem Energylandii, a także wyżywienie na terenie Parku!

Pokaż swoją klasę, panujące relacje oraz koleżeństwo i zdobądź dwudniową wycieczkę marzeń dla całej grupy! Bądź jak #wymarzonaklasa z #energylandia!

FILM Wycieczki szkolne – KLIKNIJ TUTAJ

Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Sala weselna

Sala weselna to jeden z podstawowych aspektów realizacji wesela. Od poszukiwań sali weselnej najlepiej jest zacząć planowanie uroczystości. Sala weselna a liczba gości Przede wszystkim na początku oszacujcie mniej więcej liczbę...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo