Zobacz „Młodzi Tytani: Akcja! Film” w Multikinie i wygraj bilety do Parku Rozrywki Energylandia

Podczas tych wakacji w Multikinie czekają na nas nie tylko premiery filmowe i fantastyczne bajki, ale także moc niespodzianek! W miniony piątek, 10 sierpnia, wystartował konkurs związany z animacją „Młodzi Tytani: Akcja! Film”. Możecie w nim wygrać bilety do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Konkurs Młodzi Tytani

Na zgłoszenia macie niewiele czasu! Konkurs trwa jedynie do 23 sierpinia. By wziąć z nim udział wystarczy kupić bilet do dowolnego Multikina w Polsce na film „Młodzi Tytani: Akcja! Film”, a następnie odpowiedzieć na pytanie „Jaką supermocą Twoje dziecko wsparłoby ekipę Młodych Tytanów?”. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na www.multikino.pl/konkursmlodzitytani.

materiały partnera

W konkursie wyłonionych zostanie aż pięciu zwycięzców. Szczęśliwcy wygrają 3-osobowe bilety do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Nagrodami pocieszenia będą plecaki typu „kostka” z bohaterami filmu „Młodzi Tytani: Akcja! Film”.

„Młodzi Tytani: Akcja!”

Bohaterowie filmu „Młodzi Tytani: Akcja!” są już dość dobrze znani dzieciom w Polsce dzięki serialowi o tym samym tytule, który można oglądać na kanale Cartoon Network. Dotychczas w Polsce mogliśmy obejrzeć 4 sezony przygód drużyny superbohaterów. Od 10 sierpnia wchodzą Robin, Starfire, Cyborg, Raven i Beast Boy zagościli również na ekranach kin.

Wybieracie się na film?

Dodaj komentarz

Suknie Ślubne

Suknia ślubna

Suknia ślubna: wymarzona, wyśniona, albo wręcz przeciwnie – wielki znak zapytania. Podpowiadamy, jaki fason sukni ślubnej będzie najlepszy i na co zwrócić uwagę podczas przymiarek. Decyzja dotycząca wyboru sukni ślubnej jest jedną...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general