Zobacz „Młodzi Tytani: Akcja! Film” w Multikinie i wygraj bilety do Parku Rozrywki Energylandia

Podczas tych wakacji w Multikinie czekają na nas nie tylko premiery filmowe i fantastyczne bajki, ale także moc niespodzianek! W miniony piątek, 10 sierpnia, wystartował konkurs związany z animacją „Młodzi Tytani: Akcja! Film”. Możecie w nim wygrać bilety do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze.

Zobacz „Młodzi Tytani: Akcja! Film” w Multikinie i wygraj bilety do Parku Rozrywki Energylandia
materiały partnera

Konkurs Młodzi Tytani

Na zgłoszenia macie niewiele czasu! Konkurs trwa jedynie do 23 sierpinia. By wziąć z nim udział wystarczy kupić bilet do dowolnego Multikina w Polsce na film „Młodzi Tytani: Akcja! Film”, a następnie odpowiedzieć na pytanie „Jaką supermocą Twoje dziecko wsparłoby ekipę Młodych Tytanów?”. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na www.multikino.pl/konkursmlodzitytani.

materiały partnera

W konkursie wyłonionych zostanie aż pięciu zwycięzców. Szczęśliwcy wygrają 3-osobowe bilety do Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze. Nagrodami pocieszenia będą plecaki typu „kostka” z bohaterami filmu „Młodzi Tytani: Akcja! Film”.

„Młodzi Tytani: Akcja!”

Bohaterowie filmu „Młodzi Tytani: Akcja!” są już dość dobrze znani dzieciom w Polsce dzięki serialowi o tym samym tytule, który można oglądać na kanale Cartoon Network. Dotychczas w Polsce mogliśmy obejrzeć 4 sezony przygód drużyny superbohaterów. Od 10 sierpnia wchodzą Robin, Starfire, Cyborg, Raven i Beast Boy zagościli również na ekranach kin.

Wybieracie się na film?

Dodaj komentarz

Finanse Newsy
Zaskakujące wyniki sondażu: czy Polacy chcą 1000+?
SW Research na zlecenie rp.pl, przeprowadziło sondaż, w którym pytano Polaków, czy chcą by świadczenia 500 plus, wzrosły do 1000 plus. Jak się okazuję, wizja dodatkowych pieniędzy z programu, wcale
Czytaj dalej
Zdrowie dziecka
Anemia sierpowata u dzieci: przyczyny, objawy, leczenie
Anemia sierpowata jest schorzeniem dziedzicznym i powoduje nieprawidłową budowę hemoglobiny. Wpływa to na transport tlenu w organizmie. Poznaj objawy choroby oraz sposoby leczenia anemii sierpowatej. Przyczyny anemii sierpowatej Anemia sierpowata, inaczej niedokrwistość,
Czytaj dalej