Jak wspomóc maluchy w nauce języka obcego? Odkryj najciekawsze zabawki językowe na Dzień Dziecka

W przypadku nauki języka obcego doskonale sprawdza się jedna, prosta zasada: im wcześniej zaczniemy, tym lepsze będą efekty. Umysł małego dziecka jest dużo bardziej chłonny i błyskawicznie przyswaja nowe informacje, bez większego wysiłku. Szczególnie, że zazwyczaj uczą się nowych umiejętności i poznają świa poprzez zabawę. Aby jednak ułatwić i przyspieszyć cały proces, niezbędna będzie pomoc rodziców. Jakie zabawki językowe warto kupić na Dzień Dziecka?

Edukacyjne zabawki językowe na Dzień Dziecka

Nauka języków obcych już od najmłodszych lat staje się coraz bardziej popularna, a korzyści płynące z opanowania kolejnego języka są niezaprzeczalne. Umiejętność porozumiewania się w języku angielskim jest wymagana nie tylko na rynku pracy, ale przydaje się także na co dzień. Wprowadzenie nauki drugiego języka już we wczesnym dzieciństwie daje większe szanse, że dziecko opanuje go na takim samym poziomie co mowę ojczystą. Dlatego Dzień Dziecka to świetna okazja, aby wspomóc najmłodszych w zdobywaniu tych umiejętności.

Edukacyjne zabawki językowe na Dzień Dziecka

Czytnik kart do wczesnej nauki języka 

Czytnik kart do nauki angielskiego to innowacyjna zabawka edukacyjna, która pomaga najmłodszym w opanowaniu podstaw słownictwa. Dzięki interaktywnym kartom i obrazkom rozpoczęcie przygody z obcym językiem będzie przebiegać w atmosferze zabawy, ale jednocześnie angażować.


Edukacyjne zabawki językowe na Dzień Dziecka

Zegar Tik Tak

Zegar Tik-Tak Dumel Discovery to edukacyjna zabawka, która pomaga najmłodszym dzieciom w nauce zegara w dwóch wersjach językowych – po polsku i po angielsku. Różnorodne dźwięki i melodie dodatkowo zachęcają dziecko do okrywania nowych rzeczy i nauki.


Edukacyjne zabawki językowe na Dzień Dziecka

Interaktywna mata dwujęzyczna

Interaktywna mata Farma to wyjątkowa zabawka edukacyjna dla najmłodszych. Dzięki niej maluch może w przyjemny, a jednocześnie skuteczny sposób, nauczyć się nazw zwierząt, kolorów, miejsc na farmie, w których mieszkają, odgłosów zwierząt oraz piosenek – po polsku i angielsku.

Zobacz: Najlepsze prezenty na Dzień Dziecka dla pięciolatki. 9 rozwijających i kreatywnych propozycji

Nauka angielskiego dla maluchów. Jakie zabawki językowe warto kupić na Dzień Dziecka?

Warto podkreślić, że nauka w przypadku najmłodszych dzieci to nie typowa edukacja w szkolnym, poważnym wydaniu. Klasyczne zajęcia raczej nie sprawdzą się w tym wieku – presja czy zmuszanie na niewiele się zdadzą. Nowy język powinien kojarzyć się przede wszystkim z dobrą zabawą, dlatego wszelkie zabawne i fascynujące narzędzia edukacyjne będą strzałem w dziesiątkę.

Dwujęzyczny laptop edukacyjny

Ten wyjątkowy laptop edukacyjny umożliwia dzieciom wiele godzin ciekawej, wartościowej zabawy. W trakcie wykonywania zadań dzieci mogą poznawać podstawowe słowa i zwroty w języku angielskim, a poza tym uczą się wykonywać podstawowe zadania matematyczne.


Zajęcia z native speakerami Novakid

Żadna zabawka nie zastąpi kontaktu z prawdziwym, żywym językiem na co dzień. Zajęcia językowe Novakid nie mają jednak nic wspólnego ze szkolną nudą. Dzieci już od najmłodszych lat mają okazję osłuchać się z językiem i zapoznawać z jego tajnikami przez zabawę. Lekcje prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli, dzięki czemu są efektywne, a przy tym luźne i swobodne.

Sprawdź też:

Toasty weselne

Toasty weselne

Witam czytelników ponownie. Jak pisałam we wcześniejszych postach, wesele mojej siostry zbliża się wielkimi krokami (przyszła sobota) i wczoraj zaczęłam zastanawiać się na toastami weselnymi. Co prawda toasty najczęściej wznoszą...

Czytaj dalej →
Pierścionki zaręczynowe, Planowanie ślubu oraz wesela

Zmówiny vel zaręczyny – powrót do tradycji?

Każdy ślub, według starej tradycji, poprzedzać powinny oświadczyny i zaręczyny. Oczywiście jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie i żadne prawo (pisane czy nie pisane) tego nie nakazuje. Najczęściej...

Czytaj dalej →
Wieczór kawalerski i panieński

Wieczór kawalerski

Zostałeś poproszony przez swojego najbliższego przyjaciela o to byś został świadkiem na jego ślubie? Takie wyróżnienie jest dla Ciebie niezwykle ważne. Zdajesz sobie jednak sprawę z tego, że ten wybór...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo