Modne torebki dla dziewczynek

Torebki dla dziewczynek to nie fanaberia, jak sądzą niektórzy, a sposób na zapewnienie dziecku komfortu podczas pierwszych wypraw na miasto czy na spacer z rodzicami.

Torebki dla dziewczynek

Pierwsza torebka będzie dla niemal każdej dziewczynki powodem do dumy. Krocząc z nią ulicą dziecko ma wrażenie, że właśnie weszło w posiadanie dodatku, który jest przypisany do dorosłego świata. Być może z tego powodu wielu rodziców uważa torebki dla dziewczynek za zbędny wymysł i zamiast nich wybierają plecaki. Tymczasem zarówno jeden, jak i drugi dodatek ma zupełnie inne funkcje.

Dziewczęca wersja szoperki z podobizną Elzy pomieści naprawdę wiele [KLIK]. Ale nie zawsze dziewczynka potrzebuje tak dużej torebki. Gdy wybiera się na wycieczkę znacznie wygodniejsza będzie torba na ramię. Model proponowany przez Desigual wyróżniają ciekawe wzory [KLIK]. Wychodząc na plac zabaw warto natomiast zabrać malutką torebkę, która pomieści chusteczki higieniczne [KLIK]
Plecaki są przystosowane do tego, by przenosić w nich mniejsze lub większe ciężary. Tymczasem torebki dla dziewczynek są najczęściej znacznie mniejsze i pozwalają jedynie na schowanie niezbędnych drobiazgów. Zmieści się do nich chociażby opakowanie chusteczek higienicznych, jak i dodatkowa gumka do włosów, która może się przydać podczas szaleństw na placu zabaw. Torebki ze względu na swoją wielkość są też zazwyczaj lżejsze od plecaków, dzięki czemu nie przeszkadza fakt, że nosimy je na jedno ramię.

Torebka dla małej dziewczynki

Czym się kierować podczas wyboru torebki dla naszej małej dziewczynki? Jej wiekiem, upodobaniami w zakresie wzorów i kolorów oraz przeznaczeniem torby. Wybór najróżniejszych modeli jest ogromny. Jak nosić modne torebki dla dziewczynek?

Torebki listonoszki dla dziewczynek

Modne torebki dla dziewczynek to w tym sezonie przede wszystkim listonoszki. Będą świetnym rozwiązaniem, gdy dziecko wybiera się na wycieczkę. Niektóre z nich pomieszczą nawet małą butelkę wody, a także małe co nieco do jedzenia. Są zawsze pod ręką i fajnie uzupełniają stylizację. Tym bardziej, że wybór dostępnych modeli jest ogromny.

Wśród listonoszek można znaleźć sporo zabawnych modeli. Należą do nich mięciutka chmurka [KLIK], ale również niepozorna torba w kropki [KLIK]. Dopiero, gdy bliżej się przyjrzysz, dostrzeżesz wystające z kieszeni uszy myszki Minnie.
Wśród listonoszek można spotkać też “poważniejsze” modele. Jak choćby granatowa torebka Pepe Jeans [KLIK]

Torebka filcowa dla dziewczynki

Powyższe propozycje zachwycą przedszkolaków i dzieci z pierwszych klas szkoły podstawowej. Jednak ich starsze koleżanki mogą uważać je za zbyt dziecinne. W ich przypadku dużo ciekawszym wyborem prawdopodobnie okażą się torebki filcowe dla dziewczynek. Co ciekawe torebki z filcu od wielu sezonów równie chętnie noszą mamy dziewczynek. I choć ten model  ma już za sobą czasy, gdy był absolutnym “must have”, wydaje się, że dumnie wkroczył na listę ponadczasowych akcesoriów, które warto mieć w swojej szafie. Również tej dziecięcej.

Zobacz też:

Jak wybrać wygodny plecak?

Jaka sukienka na wesele będzie najlepsza dla mamy?

Eleganckie sukienki dla małych dziewczynek

Dodaj komentarz

Dodatki ślubne

Bukiety ślubne

Bukiety ślubne są dobierane do sukni, dodatków i makijażu Panny Młodej oraz do garnituru Pana Młodego. Mogą też nawiązywać do wystroju sali lub kościoła. Na rozmowę z florystą albo kwiaciarką powinnaś...

Czytaj dalej →
Sukienki na wesele dla świadkowej

Sukienka dla świadkowej

Wybór sukienki dla świadkowej jest sporym wyzwaniem. Zwraca ona na siebie uwagę prawie tak samo jak Panna Młoda. Sukienka musi być więc elegancka i nietuzinkowa. Sukienka dla świadkowej Zostałaś poproszona...

Czytaj dalej →
Rodzice

Wszyscy jesteśmy dziećmi!

Dziś krótko ponieważ był to bardzo wyczerpujący dzień. Chciałbym Ci Córeczko z okazji Twojego pierwszego Dnia Dziecka (ten gdy byłaś w brzuszku się nie liczy:P) życzyć, żebyś zawsze … …...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo