15 lekcji angielskiego w kultowej grze Minecraft w super promocyjnej cenie

Słyszeliście o grze Minecraft? Założę się, że tak. Pewnie słyszycie o niej kilkakrotnie w ciągu dnia? Tę grę uwielbiają dzieci na całym świecie i w różnym wieku. Co więcej: mogą grać w nią godzinami. Byłoby świetnie, gdyby tak samo dużo czasu chciały poświęcać na naukę angielskiego, prawda? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: dzięki nowemu kursowi Futurogames to możliwe! Co więcej, teraz dostaniesz aż 15 lekcji w promocyjnej cenie.

KLIKNIJ TUTAJ: ZAPISZ SIĘ NA NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PEŁNEGO KURSU W PROMOCYJNEJ CENIE 199zł zamiast 249zł

Angielski z Minecraft

Każdy wiek jest dobry, by zacząć swoją przygodę z angielskim. Tym bardziej, że nasze dzieci doskonale odnajdują się w świecie nowoczesnych technologii: zarówno smartfony, jak i gry na playstation, czy tworzenie krótkich filmików nie mają przed nimi tajemnic. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać to podczas nauki angielskiego i zamiast na tradycyjny kurs, zapisać dziecko na lekcje prowadzone online. Ja tak zrobiłam. I wiecie co? Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania!

Moje dzieci już od dwóch lat grają w Minecrafta, więc nie miałam wątpliwości, że kurs językowi oparty na elementach tej gry będzie strzałem w dziesiątkę. Nie przewidziałam jednak, że jeśli dodatkowo dostaną misję do wykonania, w której pomoże im anglojęzyczny przyjaciel, zaangażują się bez reszty. Wykonywanie kolejnych zadań jest na tyle wciągające, że ani mój syn, ani córka nie zauważyli, że wykonują polecenia w języku angielskim. Już nie mówiąc o tym, że z trudem oderwałam ich od kursu dopiero po dwóch godzinach!

KLIKNIJ TUTAJ: ZAPISZ SIĘ NA NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PEŁNEGO KURSU W PROMOCYJNEJ CENIE 199zł zamiast 249zł

W ten prosty sposób dzieci mają szansę nauczyć się aż 150 słówek w trakcie 15 lekcji. Uważacie, że to za mało? Cóż… Spróbujcie zrobić taką listę słówek i poprosić pociechy o wykucie ich na pamięć. To będzie droga przez mękę… Tymczasem z grą opartą na Minecraft wiedza wchodzi do głowy sama i, co ważne, jest wykorzystywana w praktyce. Emocjonująca akcja gry sprawia, że o nudzie nie może być mowy.

angielski

Co mnie przekonało do angielskiego z Futurogames?

Po pierwsze i najważniejsze: fabuła wpleciona w kurs. Ukochane postaci naszych dzieci wprowadzają je w świat języka angielskiego w taki sposób, że nauka jest czystą przyjemnością i zabawą. Dwie godziny spędzone na “lekcji angielskiego” mijają jak z bicza strzelił, a słówka same wchodzą do głowy ponieważ są wykorzystywane w praktyce.

KLIKNIJ TUTAJ: ZAPISZ SIĘ NA NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PEŁNEGO KURSU W PROMOCYJNEJ CENIE 199zł zamiast 249zł

Po drugie nie bez znaczenia była cena kursu. Jest ona zdecydowanie niższa niż tradycyjnych kursów stacjonarnych, a obecnie można skorzystać z dodatkowej promocji. Standardowa cena kursu to 249 zł. W tej chwili w promocji można kupić go za 199 zł. Brzmi zachęcająco, prawda? Co więcej, jeśli w ciągu pierwszych 30 dni kurs nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.
I jeszcze jedno… By uczyć się z Futurogames nie musicie mieć świetnego komputera gamingowego. Co więcej, nie musicie nawet instalować gry ani żadnego innego oprogramowania. Wystarczy ściągnięcie aplikacji tak prostej, że Wasze dziecko poradzi sobie z nią bez Waszej pomocy!

KLIKNIJ TUTAJ: ZAPISZ SIĘ NA NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PEŁNEGO KURSU W PROMOCYJNEJ CENIE 199zł zamiast 249zł
Dodaj komentarz

Edukacja i psychologia

Ładne pismo – jak ładnie pisać?

Jak ładnie pisać? – to pytanie, które zadaje sobie wiele osób. Sztuka eleganckiego pisania dawniej była bardzo ceniona. W tej chwili sporo rzeczy załatwiamy online lub przez telefon, a jednak...

Czytaj dalej →
Dodatki ślubne

Cieliste buty do ślubu

Cieliste buty do ślubu to alternatywa dla białych szpilek. Jakie są ich zalety i jak dobrać je do sukni? Cieliste szpilki od kilku sezonów podbijają serca Panien Młodych. Są alternatywą dla...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general