15 lekcji angielskiego w kultowej grze Minecraft w super promocyjnej cenie

Słyszeliście o grze Minecraft? Założę się, że tak. Pewnie słyszycie o niej kilkakrotnie w ciągu dnia? Tę grę uwielbiają dzieci na całym świecie i w różnym wieku. Co więcej: mogą grać w nią godzinami. Byłoby świetnie, gdyby tak samo dużo czasu chciały poświęcać na naukę angielskiego, prawda? Mamy dla Ciebie świetną wiadomość: dzięki nowemu kursowi Futurogames to możliwe! Co więcej, teraz dostaniesz aż 15 lekcji w promocyjnej cenie.

KLIKNIJ TUTAJ: ZAPISZ SIĘ NA NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PEŁNEGO KURSU W PROMOCYJNEJ CENIE 199zł zamiast 249zł

Angielski z Minecraft

Każdy wiek jest dobry, by zacząć swoją przygodę z angielskim. Tym bardziej, że nasze dzieci doskonale odnajdują się w świecie nowoczesnych technologii: zarówno smartfony, jak i gry na playstation, czy tworzenie krótkich filmików nie mają przed nimi tajemnic. Nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać to podczas nauki angielskiego i zamiast na tradycyjny kurs, zapisać dziecko na lekcje prowadzone online. Ja tak zrobiłam. I wiecie co? Efekty przerosły moje najśmielsze oczekiwania!

Moje dzieci już od dwóch lat grają w Minecrafta, więc nie miałam wątpliwości, że kurs językowi oparty na elementach tej gry będzie strzałem w dziesiątkę. Nie przewidziałam jednak, że jeśli dodatkowo dostaną misję do wykonania, w której pomoże im anglojęzyczny przyjaciel, zaangażują się bez reszty. Wykonywanie kolejnych zadań jest na tyle wciągające, że ani mój syn, ani córka nie zauważyli, że wykonują polecenia w języku angielskim. Już nie mówiąc o tym, że z trudem oderwałam ich od kursu dopiero po dwóch godzinach!

KLIKNIJ TUTAJ: ZAPISZ SIĘ NA NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PEŁNEGO KURSU W PROMOCYJNEJ CENIE 199zł zamiast 249zł

W ten prosty sposób dzieci mają szansę nauczyć się aż 150 słówek w trakcie 15 lekcji. Uważacie, że to za mało? Cóż… Spróbujcie zrobić taką listę słówek i poprosić pociechy o wykucie ich na pamięć. To będzie droga przez mękę… Tymczasem z grą opartą na Minecraft wiedza wchodzi do głowy sama i, co ważne, jest wykorzystywana w praktyce. Emocjonująca akcja gry sprawia, że o nudzie nie może być mowy.

angielski

Co mnie przekonało do angielskiego z Futurogames?

Po pierwsze i najważniejsze: fabuła wpleciona w kurs. Ukochane postaci naszych dzieci wprowadzają je w świat języka angielskiego w taki sposób, że nauka jest czystą przyjemnością i zabawą. Dwie godziny spędzone na “lekcji angielskiego” mijają jak z bicza strzelił, a słówka same wchodzą do głowy ponieważ są wykorzystywane w praktyce.

KLIKNIJ TUTAJ: ZAPISZ SIĘ NA NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PEŁNEGO KURSU W PROMOCYJNEJ CENIE 199zł zamiast 249zł

Po drugie nie bez znaczenia była cena kursu. Jest ona zdecydowanie niższa niż tradycyjnych kursów stacjonarnych, a obecnie można skorzystać z dodatkowej promocji. Standardowa cena kursu to 249 zł. W tej chwili w promocji można kupić go za 199 zł. Brzmi zachęcająco, prawda? Co więcej, jeśli w ciągu pierwszych 30 dni kurs nie spełni Twoich oczekiwań, otrzymasz zwrot wpłaconej kwoty.
I jeszcze jedno… By uczyć się z Futurogames nie musicie mieć świetnego komputera gamingowego. Co więcej, nie musicie nawet instalować gry ani żadnego innego oprogramowania. Wystarczy ściągnięcie aplikacji tak prostej, że Wasze dziecko poradzi sobie z nią bez Waszej pomocy!

KLIKNIJ TUTAJ: ZAPISZ SIĘ NA NIELIMITOWANY DOSTĘP DO PEŁNEGO KURSU W PROMOCYJNEJ CENIE 199zł zamiast 249zł
Dodaj komentarz

Planowanie ślubu oraz wesela

Co zamiast kwiatów na wesele?

Od kilku lat panuje moda na wręczanie różnych drobiazgów podczas składania Młodej Parze życzeń pod Kościołem, zamiast kwiatów. Przyznam szczerze, że bardzo mi się ta moda podoba. Nie jest tajemnicą,...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo