Już nie “świeżaki”! Będą nowe pluszaki w Biedronce. “Gang Mocniaków” nadchodzi

Według informacji pojawiających się w sieci w sklepach Biedronka już wkrótce można spodziewać się nowej serii maskotek. Tym razem ma to być “Gang Mocniaków”.

Maskotki z Biedronki już od kilku lat robią furorę wśród klientów popularnej sieci marketów. Pluszaki można było odebrać w zamian za zebranie 50 naklejek. Te zaś wydawane były początkowo za wydanie wskazanej w regulaminie promocji kwoty, a w późniejszych edycjach także za zakup określonych produktów. Akcja Biedronki spotkała się z tak dużym entuzjazmem, że jak się okazuje, już niedługo klienci prawdopodobnie mogą liczyć na kolejną odsłonę.

Sprawdź: Kiedy składać wniosek o 800+? Ważny termin już wkrótce! Spóźnialscy stracą część środków

Maskotki w Biedronce pojawiały się już w kilku odsłonach. Za każdym razem okazywały się hitem

Pierwszy raz maskotki trafiły do sklepów w 2016 roku i był to słynny “Gang Świeżaków”. Do zgarnięcia były pluszaki w kształcie owoców i warzyw. Według danych opublikowanych przez Jeronimo Martins Polska łącznie klienci odebrali aż 4,6 mln zabawek. Rok później w sklepach ponownie pojawiły się “świeżaki”, a zainteresowanie było jeszcze większe. W marketach brakowało często pluszaków, a wydano ich w sumie 6 mln. 2018 i 2019 był rokiem “Gangu Słodziaków”, 2020 rok “Gangu Fajniaków”, 2021 rok “Gangu Swojaków”, a 2022 rok “Gangu Bystrzaków”.

Sprawdź: Uczniowie nie wrócą do szkół 1 września! Jest decyzja ministerstwa, termin rozpoczęcia roku przesunięty

Co teraz przygotowuje Biedronka? Maskotki 2023 mogą już wkrótce trafić do sklepów

Jak podaje portal wiadomoscihandlowe.pl, spółka Jeronimo Martins Polska w czerwcu zarejestrowała znak towarowy “Gang Mocniaków”. To może oznaczać tylko jedno, a mianowicie nową odsłonę maskotek! Na razie nie są znane jeszcze dokładne szczegóły akcji, ale zgodnie z opublikowanymi przez portal informacjami, pluszaki już pod koniec sierpnia mogą trafić do sprzedaży. Nazwa wskazuje na to, że tym razem zabawki będą promowały zdrowy tryb życia oraz aktywność fizyczną.

Sprawdź: Nowy dodatek dla nauczycieli. Wybrani otrzymają 2500 zł. Znamy warunki

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo