Zawsze noszę pieluchę dla dzieci na plażę. Ten prosty trik oszczędza mi nerwów

Choć trik może dla niektórych wydawać się nietypowy, to jest bardzo skuteczny i przede wszystkim prosty. Najlepiej nie zabierać ze sobą na plażę wartościowych przedmiotów. Jak jednak je uchronić, gdy nie mamy innej możliwości? Może przydać się pielucha.

Wybierając się na plażę trzeba zadbać o odpowiednie wyposażenie i akcesoria. Mowa tutaj w szczególności o wodzie do picia, nakryciu głowy, kremie z filtrem oraz… pieluszce dla dzieci. Ostatnie z nich na pierwszy rzut oka może niekoniecznie pasuje do zestawienia, ale to doskonały sposób na potencjalnego złodzieja.

Co zabrać na plażę? Zastosuj proste triki i nie daj się okraść

Kąpieliska i plaże to dla złodziei latem prawdziwa gratka. Wielu z nich tylko czeka, aż na chwilę stracicie z pola widzenia torebkę lub też inne wartościowe przedmioty. Warto mieć zatem oczy dookoła głowy i zabierać ze sobą jedynie rzeczy niezbędne. Chcąc zabezpieczyć telefon, portfel czy klucze od auta, polecamy zaopatrzyć się w pieluchę dla dzieci i zawinąć w nią rzeczy. W tym miejscu złodziej nie będzie raczej szukał łupów. Podobną funkcję może spełnić puste opakowanie po chusteczkach higienicznych. Taka kryjówka z pewnością zmyli złodziejaszka.

Jak zabezpieczyć się przed kradzieżą na wakacjach? Kilka praktycznych wskazówek

Na wakacjach czas wolny spędzamy nie tylko na plaży. W zatłoczonych miejscach łatwo paść ofiarą kieszonkowców lub stać się celem złodzieja. Dlatego po pierwsze dokumentów nigdy nie trzymaj w portfelu. W przypadku jego kradzieży możesz mieć problem z poruszaniem się nie tylko po kraju, ale i poza jego granicami. Wychodząc z hotelu, zabezpiecz walizkę kłódką na kluczyk lub kod. Nie zostawiaj też cennych przedmiotów na wierzchu. Wiele osób na bieżąco wstawia również zdjęcia z urlopu. To może natomiast zainteresować złodziei w naszym miejscu zamieszkania, którzy chętnie “zaopiekują się” w tym czasie domem. Z publikacją wszelkich postów i zdjęć, warto się wstrzymać do powrotu.

Planowanie ślubu oraz wesela

Zaręczyny, oświadczyny i zmówiny

Czym są zaręczyny? Zmówiny przedślubne to spotkanie, na którym rodziny przyszłego małżeństwa omawiają szczegóły dotyczące m.in: terminu ślubu, wesela i spraw majątkowych. Uzgadniają pomiędzy sobą kwestie dotyczące przyszłego małżeństwa. Gdzie są...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general