Dolegliwości ciążowe dawały jej się we znaki. Czym zajmował się mąż? “Będzie robił to dalej”

Ciąża nie zawsze jest łatwa. Podczas gdy panie odczuwają bóle pleców, puchnące stopy i inne dolegliwości, niektórzy panowie cieszą się w pełni chwilami przed narodzinami dziecka. Pewna mama pokazała, jak spędzał czas jej mąż, podczas gdy ona przeżywała trudne chwile.

Większość kobiet podczas ciąży odczuwa skutki uboczne takie jak wymioty, mdłości czy zawroty głowy. Lista tego, czego mogą doświadczać, jest długa. Inaczej sprawa ma się w przypadku przyszłych tatusiów, którzy często wykorzystują wolny czas przed narodzinami maleństwa dla siebie. Pewna tiktokerka z Kanady postanowiła udokumentować sytuację na krótkim nagraniu.

Sprawdź: Zapłacili grzywnę za zabranie dzieci na wakacje w trakcie roku szkolnego, a i tak zaoszczędzili. “Firmy turystyczne celowo podwyższają ceny w sezonie wakacyjnym”

Pokazała, czym zajmował się jej mąż, gdy była w ciąży. “Pracował nad zamachem”

Melissa Desm od jakiegoś czasu dzieli się na TikToku codziennym życiem. Kobieta niektóre filmiki nagrywała w czasie, gdy była w ciąży. Pokazywała tym samym, że czas nie był dla niej prosty – dręczyły ją wymioty i kiepskie samopoczucie. Czasem kobieta ledwo stała na nogach, bo nie dawała rady z przemęczenia. Okazuje się, że w tym czasie jej mąż… spędzał czas na licznych rozrywkach.

Pracowałam nad wyhodowaniem organów/kości, a on pracował nad zamachem

– napisała Melissa w opisie do nagrania. Okazuje się, że maż kobiety uwielbia golfa, dlatego wolne chwile spędzał na uprawianiu tego sportu.

@melissadesm I worked on growing organs/bones and he worked on his back swing 😂. #pregnancy #pregnancytok #golf #golfwidow ♬ Come Back Be Here x Teach Me How To Dougie mashup – DJ Rog 🎧

Sprawdź: Ksiądz wyśmiał rodziców, bo chcieli dać 100 zł za chrzest dziecka? “Pokazał wpłaty 2 tys., 3 tys.”

Pod nagraniem pojawił się ogrom komentarzy. Internauci zszokowani zachowaniem męża Melissy

Pod filmikiem opublikowanym przez Melissę szybko pojawiły się komentarze zainteresowanych sytuacją internautów. Wiele osób otwarcie potępiło zachowanie jej męża. Niektórzy wyrazili obawę, że sytuacja może wyglądać tak samo nawet wtedy, gdy już urodzi.

Bądź przygotowana na to, że będzie robił to dalej, zamiast wychowywać dziecko.

Macierzyństwo to nowy poziom niesprawiedliwości.

Niech zaopiekuje się dzieckiem przez pierwsze 9 miesięcy.

Tak wyglądały moje doświadczenia poporodowe.

Czy wszystkie mamy tego samego mężczyznę?

Sprawdź: Nie wszyscy rodzice dostaną 800 plus. Rząd przyjął ustawę, ale zasady pozostają bezlitosne

Planowanie ślubu oraz wesela

Intercyza

Intercyza jest umową przedmałżeńską regulującą stosunki majątkowe przyszłych małżonków. Dotyczy części majątku, którą małżonkowie wypracują po ślubie. Nie odnosi się natomiast do dochodów oraz rzeczy, które osoby te miały przed...

Czytaj dalej →
Rozrywka

9 Księżniczek Disneya w roli mamy

Isaiah Keith Stephens na swoim Instagramie nazwał siebie Disney Mashup Guy. Nic więc dziwnego, że magazyn Cosmopolitan z okazji Dnia Matki poprosił go o przygotowanie grafik przedstawiających księżniczki (i jedną...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Kameralne przyjęcie weselne

Kameralne obiady weselne tylko dla najbliższych również mają swoje zalety. Wcale nie musisz wynajmować sali weselnej na sto lub dwieście osób. Kameralne przyjęcia weselne w domu lub w ogrodzie miewają...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general