Czy Marianna Schreiber ma dzieci? Żona posła PiS-u chętnie chwali się rodziną. Co sądzą o jej występie na Clout MMA?

Marianna Schreiber, żona jednego z czołowych polityków PiS, dość niespodziewanie, ale bardzo przebojowo wdarła się do świata showbiznesu. W międzyczasie założyła własną partię i zdążyła z niej zrezygnować, przeszła szkolenie wojskowe, a teraz próbuje swoich sił w popularnych zawodach freakfightowych. Co na to jej najbliżsi? Marianna Schreiber – ile ma dzieci?

Marianna Schreiber – ile ma dzieci?

O Mariannie Schreiber po raz pierwszy zrobiło się w mediach nieco głośniej, gdy postanowiła wziąć udział w jubileuszowej, dziesiątej edycji „Top Model”. Jej mąż był już wówczas jednym z najważniejszych polityków Prawa i Sprawiedliwości, ponieważ w 2019 roku objął stanowisko ministra-członka Rady Ministrów w gabinecie Mateusza Morawieckiego. Małżeństwo doczekało się jednego dziecka, córki Patrycji, która uczęszcza już do szkoły podstawowej.

W maju 2022 roku założyła własną partię polityczną o nazwie MAM DOŚĆ 2023, ostatecznie ugrupowanie jednak rozwiązała. Na początku 2023 roku zdecydowała się na dobrowolną zasadniczą służbę wojskową i przeszła prawie miesięczne szkolenie, zakończone oficjalną przysięgą. Aktualnie zaskakuje swoich obserwatorów, ponieważ postanowiła zostać gwiazdą MMA, występując na galach freakfightowych Clout MMA. Już wkrótce czeka ją walka z matką znanego patostreamera, znaną jako Goha Magical.

Mąż Marianny, Łukasz Schreiber, nie wypowiada się na temat kariery żony. Żona posła Prawa i Sprawiedliwość zapytana o jego reakcję odpowiedziała dość wymijająco:

Oczywiście mogłabym odpowiedzieć na to pytanie, jednak nie chcę popełniać błędu z przeszłości i wypowiadać się na temat swojego męża, nie przypisując go do freak fightów. Zbyt wielki mam do niego szacunekwypowiedź Marianna Schreiber dla “Plotka”

Zobacz: Krzysztof Porowski – ile dzieci ma tajemniczy partner Caroline Derpienski? Stanowski ujawnia prawdę o parze

Marianna Schreiber – wykształcenie

Marianna Schreiber z wykształcenia jest pedagożką oraz terapeutką dzieci ze spektrum autyzmu. 

Sprawdź: Czy Marek Suski ma dzieci? O rodzinie i życiu prywatnym polityka niewiele wiadomo

Czytelnicy pytają, kim jest żona Łukasza Schreibera

Marianna Schreiber pochodzenie – skąd pochodzi żona posła PiS?

Marianna Schreiber pochodzi z Bydgoszczy.

Kim jest Marianna Schreiber?

Żoną Łukasz Schreibera, byłego ministra w rządzie PiS.

Newsy

Pierwszy dzień zimy

Kiedy jest pierwszy dzień zimy? To pytanie zadaje sobie wiele osób i pomimo tego, że sprawdzamy to co roku, w przyszłym znowu wyleci nam ta data z głowy i będziemy...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo