Nie mogła uwierzyć, co zrobił noworodek. Od razu złapała za telefon. “Byłam w szoku”

Choć każde dziecko rozwija się w innym tempie, to Samantha Mitchell nie spodziewała się, co zrobi jej 3-dniowe dziecko. Mama kobiety, która była z nią w tym momencie na sali, od razu kazała jej to nagrać.

Każdy “pierwszy raz” dla rodziców jest niewiarygodnym przeżyciem. Pierwsze kroki czy słowa to moment, na który większość czeka z niecierpliwością. Wcześniej jednak maluszek musi nauczyć się innych podstawowych czynności. W pierwszej kolejności są to próby podnoszenia główki, które najczęściej mają miejsce pod koniec pierwszego miesiąca życia. Ten maluch postanowił natomiast pobić rekord, czym zaskoczył swoją mamę.

Musiała to nagrać. “Inaczej nikt by mi nie uwierzył”

Nyilah Daise Tzabar urodziła się 27 lutego 2023 roku w Pensylwanii w USA. Dziewczyna ważyła 3,5 kg i już trzeciego dnia po narodzinach postanowiła zaskoczyć swoją mamę. Samantha była z mamą i malutką córeczką na sali. Noworodek leżał w łóżeczku, gdy nagle wydarzyło się coś niespodziewanego. Nyilah zaczęła próbować się poruszać i podnosić głowę.

Moja mama była jedyną osobą w pokoju, kiedy to się stało i kazała mi to nagrać. W przeciwnym razie nikt by mi nie uwierzył

Dziewczyna wciąż zadziwia rodziców. “Czuję się, jakbym nigdy nie urodziła noworodka”

Mama Nyilah twierdzi, że gdy jej córka miała 18 dni, przewracała się z brzucha na plecy. Półtora miesiąca później przeturlała się zaś z pleców na brzuch.

Kiedy po raz pierwszy zobaczyłam, jak pełza, byłam w całkowitym szoku. Przez większość swojego życia opiekowałam się dziećmi i nigdy wcześniej nie widziałam czegoś takiego.

Samantha w rozmowie z “Mirror” przekonywała, że jej córka w wieku 3 miesięcy zaczęła również stać z podporą.

Bez wątpienia wkrótce zacznie chodzić. W tej chwili stoi. Nie próbujemy zmusić jej do stania. Ona po prostu nie chce ugiąć kolan i usiąść. Jeszcze nie stoi samodzielnie, ale stoi, trzymając się nas i zawsze próbuje wstać.

Planowanie ślubu oraz wesela

Stół weselny

Wczoraj pisałam o tym co powinno znajdować się na wiejskim stole weselnym i jak ten stół wiejski powinien wyglądać. Dzisiaj skoncentruję się na zwykłych stołach weselnych. Jak powinny wyglądać stoły...

Czytaj dalej →
Suknie Ślubne

Ceny sukien ślubnych

Dziś chciałam poruszyć jeden z najważniejszych tematów weselnych, zwłaszcza dla Panny Młodej, czyli temat sukni ślubnych i ich cen. Ile kosztują suknie ślubne? Bez wątpienia każda kobieta chce wyglądać oszałamiająco...

Czytaj dalej →
Pierścionki zaręczynowe, Planowanie ślubu oraz wesela

Zmówiny vel zaręczyny – powrót do tradycji?

Każdy ślub, według starej tradycji, poprzedzać powinny oświadczyny i zaręczyny. Oczywiście jest to tradycja przekazywana z pokolenia na pokolenie i żadne prawo (pisane czy nie pisane) tego nie nakazuje. Najczęściej...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general