Ponad 500 m zjeżdżalni i wodny park zabaw. Nowa atrakcja dla rodzin z dziećmi i nie tylko wyniesie 100 mln zł

W Międzyzdrojach ruszyła budowa aquaparku, który ma być jednym z największych na wybrzeżu zachodnim. Atrakcja ma zostać ukończona w 2026 roku. Co będzie oferowała?

Grupa Deweloperska Prestige, która jest inwestorem przedsięwzięcia, poinformowała, że rozpoczęło się już ustabilizowanie gruntu pod nowy obiekt rekreacyjny. W ramach kompleksu Bel Mare & Aqua Resort w Międzyzdrojach powstaje aquapark i ma być on jednym z największych na wybrzeżu zachodnim.

Ponad 100 mln złotych. Na tyle szacowany jest koszt budowy obiektu w Międzyzdrojach

Pięć kondygnacji nadziemnym o powierzchni całkowitej ponad 17 tys. metrów kwadratowych. W nowym aquaparku poza atrakcjami sportowo-rekreacyjnymi, mają znaleźć się również funkcje rehabilitacyjne i spa.

Będzie to zarówno centrum wodnej rozrywki dla rodzin, miejsce odnowy biologicznej, jak i nowoczesne centrum usługowo-konferencyjne – przekazał prezes spółki Prestige PM Piotr Puchała w komunikacie firmy. 

Aquapark w Międzyzdrojach. Co jeszcze będzie oferował?

Obiekt ma zostać podzielony na strefy tj.:

  • rekreacja wodna – która obejmie poza basenami, wodny plac zabaw czy ponad 500 m zjeżdżalni wodnych,
  • zewnętrzną,
  • rehabilitacji i body shapingu – w tym drenaż limfatyczny czy hydromasaż,
  • odnowy biologicznej, siłowni i fitnessu,
  • usługowo-restauracyjną,
  • konferencyjną o powierzchni prawie 1500 m²,
  • bar z tarasem widokowym na dachu.

Odwiedzający będą mogli skorzystać z licznych zjeżdżalni np. pontonowych, turbo czy jumbo. Z myślą o dzieciach zostanie stworzona wyznaczona strefa z wodnym placem zabaw, specjalnymi zjeżdżalniami czy atrakcją w postaci statku pirackiego. Zakończenie budowy aquaparku przewidziane jest na 2026 rok.

Dodaj komentarz

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo