Żona rodziła, a mąż przyprowadził na porodówkę jej teściową. “Zaczęłam na niego wrzeszczeć, on też krzyczał”

Nikogo nie trzeba przekonywać – a już zwłaszcza mam – że poród to niezwykle trudne i bolesne doświadczenie. Dlatego wielu kobietom zależy na tym, aby w tym ważnym momencie towarzyszył jej ktoś najbliższy – najczęściej partner, rzadziej mama czy siostra. Jest to jednak na tyle intymna chwila, że nieodpowiednie osoby mogą tylko pogorszyć sprawę. Przekonała się o tym pewna kobieta, która teraz dzieli się swoją historią.

Rodziła, a mąż wszedł na porodówkę z teściową

Niemile widziane i nieproszone osoby, gdy pojawiają się w najmniej oczekiwanych i ciężkich momentach, mogą jeszcze dodatkowo utrudnić sytuację. Historię, która to potwierdza, opisano na łamach portalu The Mirror. Pewna kobieta postanowiła podzielić się swoim doświadczeniem z sali porodowej. Już na kilka tygodni przed porodem zdecydowała, że w tej wyjątkowej chwili chce mieć przy sobie dwie osoby – męża i swoją mamę.

Niestety teściowa nie przyjęła zbyt dobrze tej wiadomości i podczas rozmowy zasugerowała, że powinna pojawić się na porodówce w towarzystwie syna zamiast matki kobiety. Ciężarna wyjaśniła jej, że to nie najlepszy pomysł, ponieważ w tak intymnej chwili czułaby się niekomfortowo.

Wydawało się, że wszystko jest jasne, ale w dzień porodu sprawa się skomplikowało. Na salę wszedł bowiem mąż kobiety w towarzystwie swojej matki, a mamie rodzącej miał powiedzieć, że zmieniła decyzję.

Zobacz: Podmienili dzieci na porodówce. Przez 30 lat nikt nie miał pojęcia o pomyłce. “Nie da się tego nadrobić”

“Zaczęłam na niego wrzeszczeć”

Rodząca kobieta wściekła się na męża, a na porodówce doszło wręcz do głośnej awantury. Ciężarna od razu zadzwoniła do swojej mamy i powiedziała jej, że doszło do nieporozumienia i chciałaby mieć ją przy sobie, a ta oczywiście natychmiast ruszyła do szpitala. Ostatecznie zła i rozczarowana postawą męża kobieta wyrzuciła go z sali razem z teściową.

Sprawdź też:

Planowanie ślubu oraz wesela

Ciekawe pomysły na zaręczyny

Zanim nastąpi sakramentalne „tak” przed ołtarzem, zawiązują się tak zwane zaręczyny. Chłopak prosi swoją dziewczynę o rękę wręczając jej pierścionek zaręczynowy. Jest to część tradycji oraz bardzo ważny moment w...

Czytaj dalej →
Zakupy dla niemowląt

Karty rabatowe LifeStyle i Rossnę

Karty rabatowe LifeStyle i Rossnę Dziecko to niekończący się wydatek. Każdy rodzic chce dla dziecka wszystkiego co najlepsze. Producenci o tym wiedzą i często zawyżają ceny swoich produktów. Jak zatem...

Czytaj dalej →
Rozrywka

9 Księżniczek Disneya w roli mamy

Isaiah Keith Stephens na swoim Instagramie nazwał siebie Disney Mashup Guy. Nic więc dziwnego, że magazyn Cosmopolitan z okazji Dnia Matki poprosił go o przygotowanie grafik przedstawiających księżniczki (i jedną...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general