Dwunastoletnia milionerka świętuje urodziny. Tort wypełniony banknotami, czerwony dywan i ostrygi

Prezenty za ponad 10 tysięcy dolarów to nie wszystko. Główną atrakcją urodzinową dwunastoletniej Pixie Curtis był tort wypełniony banknotami. Imprezę urodzinową uświetnił również występ gimnastyczek. Wszystko było dokładnie relacjonowane za pomocą Instagrama.

Tort i prezenty to nic zaskakującego podczas świętowania urodzin dziecka. Mało kto może jednak liczyć na takie atrakcje, jakie pojawiły się na imprezie urodzinowej tej dwunastolatki. Pixie Curtis to znana córka milionerów – Roxy Jacenko i Oliviera Curtisa. Sama dziewczynka również może pochwalić się sporym majątkiem. Ma ona firmę z akcesoriami do włosów, Pixie’s Bows oraz firmę z zabawkami, Pixie’s Fidgets. Na Instagramie dziewczynkę śledzi ponad 148 tysięcy użytkowników. Chętnie chwali się ona kadrami ze swojego luksusowego życia. Ostatnio można było zobaczyć, jak świętowała ona swoje dwunaste urodziny. Było na bogato.

Sprawdź: Plażowicze mają serdecznie dość takich widoków. “To powinno być karalne!”

Pixie Curtis świętuje urodziny. Przepych i mnóstwo atrakcji

W mediach społecznościowych pojawił się filmik, na którym dwunastolatka wyciąga z tortu sznurek z banknotami w plastikowych osłonach. Na jej twarzy malowało się podekscytowanie.

Sprawdź: Karali dzieci strzelając do nich z wiatrówki. Dramat trwał kilka miesięcy


Na innym zdjęciu było natomiast widać prezenty, które otrzymała dziewczynka. Były to m.in. biżuteria od Tiffany & Co i Van Cleef & Arpels, portfel od Alexandra McQueena czy designerska torba od Goyard. Wartość prezentów szacowana jest na około dziesięć tysięcy dolarów.

Świętowanie urodzin dwunastolatka rozpoczęła już miesiąc wcześniej. W lipcu odbyła się impreza, której tematem przewodnim był Singapur, do którego rodzina właśnie się przeprowadza. Pixie wjechała na imprezę czarnym mercedesem, a do hotelu wchodziła po czerwonym dywanie. Była ubrana w piękną, białą suknię. Imprezę uświetnił występ gimnastyczek. Dzieciom podano spaghetti, pizzę i ostrygi. Media podają, że przyjęcie mogło kosztować nawet 100 tysięcy dolarów.

Sprawdź: Zapłacili grzywnę za zabranie dzieci na wakacje w trakcie roku szkolnego, a i tak zaoszczędzili. “Firmy turystyczne celowo podwyższają ceny w sezonie wakacyjnym”

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo