Nagrywała filmik w samolocie. Nagle usłyszała “daj” i zobaczyła małą rączkę

Chyba każdy, kto chociaż raz leciał samolotem, ma za sobą przygody. Niektóre są miłe, inne nieco mniej. Coraz więcej pasażerów postanawia je uwiecznić na filmikach, a następnie wrzuca do sieci. Chelsea jest właśnie jednym z nich.

W samolocie można trafić na różnych współpasażerów. Gdy leci się samemu, a czas się dłuży, wiele osób sięga po przekąski. Chelsea, która na TikToku prowadzi profil o nicku rttchelsea, postawiła na kolorowe żelki. Tego, co stało się chwilę później, z pewnością się nie spodziewała.

Sprawdź: Zgoda na wyjazd dziecka za granicę. W jakich okolicznościach jest wymagana? Poradnik dla rodziców

Miała włączoną kamerę. Po chwili zobaczyła przed sobą dziecięcą rączkę

Gdy kobieta nagrywała filmiki na swoje media społecznościowe, niespodziewanie usłyszała “daj”. Po chwili dziecko siedzące tuż przed nią wyciągnęło rękę z prośbą o żelki. Chelsea postanowiła się podzielić, ale za moment padło słowo “więcej”. Wręczyła dziecku zatem jeszcze kilka żelek. Większość internautów podeszła do tego filmiku z humorem:

Boże, to jest urocze.

Awww jak słodko.

Niektórzy stwierdzili, że to na pewno jej dziecko. Niektórzy zwrócili jednak uwagę, że jeśli jest to obcy maluch, to zachowanie było niewłaściwe:

Jestem jedyną osobą, która by się nie podzieliła?

Może i słodko, ale uczenie dziecka brania jedzenia od obcych nie jest dobrym pomysłem. Nawet jeśli ty jesteś ok, ktoś inny może nie być.

@rttchelsea Kids wilding @delta #kidsonplanes #kidsoftiktok #delta #greenscreenvideo #airplanesnacks ♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

Sprawdź: Przywiązała córkę do ławki, żeby móc spokojnie grillować. “Nie widzę w tym nic złego”

Dzieci w samolocie mogą dać też popalić. Niektórym brak reakcji przeszkadza

Warto pamiętać, że takie zachowanie przez jednych może zostać za urocze, przez innych niekoniecznie. Nie każdy może bowiem sobie życzyć podobnych “zaczepek”. Pokazał to na swoim profilu ojciec trzech chłopców. Mężczyzna prowadzi profil na TikToku pod nickiem bdfagan. Udostępnił filmik, jak dziecko siedzące z tyłu, próbuje mu wyciągnąć słuchawkę z ucha. Choć zapewne chłopczyk to jego synek, to pod filmikiem rozpętała się burza w komentarzach.

Mi jakieś dziecko włosy ciągnęło, a kiedy zapytałam jego matkę czy może mu zwrócić uwagę to powiedziała, to jeszcze dziecko, nie rozumie, że nie wolno.

W życiu nie pozwoliłabym na to swojemu dziecku.

Ja i moja agresja byśmy nie wytrzymały.

@bdfagan Kids on planes are the worst 😡 #parenting #planes #thetwinz ♬ original sound – Twin dad

Sprawdź: Ten jeden fakt o chrzcie, o którym rodzice nie mają pojęcia! Ksiądz z TikToka wyjaśnia

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo