My first vape. Zabawka z najgorszego koszmaru rodziców. Uwaga, żeby nie dać się nabrać

“Zabawka” My first vape wywołała spore zamieszanie w internecie. W opisie produktu można było przeczytać, że został stworzony z myślą o najmłodszych, którzy z racji nie mogą palić normalnych papierosów elektrycznych i czują się wykluczeni z grona tzw. vaperów. W sieci zawrzało, ale wkrótce wyszło na jaw, że wszystko to zwykła bujda i fantazja pewnego twórcy. “Mój pierwszy vape” zabawka na szczęście nie jest dostępna.

My first vape dla dzieci, czyli zabawka z piekła rodem

Latem 2017 roku w sieci pojawiła się informacja, że na rynku zabawek pojawiło się dość kontrowersyjne urządzenie, czyli imitacja elektronicznego papierosa dla dzieci. W internecie natychmiast wybuchła burza, a komentujący nie kryli swojego oburzenia. Zbulwersowani byli szczególnie rodzice. Zwracali uwagę na szkodliwość takiej “zabawy”, która może kształtować złe nawyki już od najmłodszych lat.

W opisie zabawki producent wskazywał, że jest ona przeznaczona dla dzieci powyżej 9. miesiąca, aby nie czuli się wykluczeni, gdy wszyscy w ich otoczeniu palą. W reklamie podkreślono również, że teraz rodzina będzie mogła spędzać wspólnie czas – rodzice na paleniu elektrycznych papierosów, a maluch na “zabawie” plastikową imitacją.

Na szczęście szybko okazało się, że żaden producent zabawek nie wpadł jeszcze na tak idiotyczny pomysł. Cała akcja była jedną, wielką mistyfikacją.

Sprawdź: Rodzice są przerażeni, ta zabawa nigdy nie powinna dotrzeć do dzieci. Skibidi Toilets – niepokojący trend podbija internet i budzi grozę

Vape dla dzieci? Rodzicu, nie daj się nabrać

Okazało się, że zabawka wcale nie istnieje, a cała akcja została wymyślona przez nowojorskiego dyrektora ds. reklamy i twórcę memów Adama Padillę. Twórca kontrowersyjnego pomysłu wyjaśnił potem, że obrazem z zabawkowym papierosem dla dzieci miał być tylko zwykłym żartem. Dowcip szybko rozprzestrzenił się po całym internecie i przy okazji przyczynił się do zwiększenia popularności Adama Padilli.

Czytelnicy pytają o my first vape – zabawka

Zabawka my first vape gdzie kupić?

Wspomniana zabawka była jedynie internetowym żartem, na szczęście nie da się jej nigdzie kupić.

E-papieros zabawka dla dzieci – gdzie znaleźć?

My first vape zabawka dla dzieci była internetowym żartem, na który dało się nabrać sporo osób. Nie można jej nigdzie zakupić.

Sprawdź też:

Planowanie ślubu oraz wesela

Menu weselne

Jakie menu wybrać na swoje wesele? Muszą to być potrawy, które trafią w gusta wszystkich gości. Bo przecież świeże i smaczne dania to już pół sukcesu udanego wesela (no może...

Czytaj dalej →
Planowanie ślubu oraz wesela

Kameralne przyjęcie weselne

Kameralne obiady weselne tylko dla najbliższych również mają swoje zalety. Wcale nie musisz wynajmować sali weselnej na sto lub dwieście osób. Kameralne przyjęcia weselne w domu lub w ogrodzie miewają...

Czytaj dalej →
Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo
Enable registration in settings - general