Ta maskotka z Gangu Mocniaków stała się hitem wśród dzieci, ale nie podoba się rodzicom. “Przez to imię będą nabijać się z naszych córek”

Sieć sklepów Biedronka wystartowała właśnie z nową akcją promocyjną z pluszakami. Tym razem do zdobycia jest Gang Mocniaków. Podobnie jak we wcześniejszych edycjach klienci mogą otrzymywać naklejki za zakupy, a następnie wymieniać je na zabawki. Jedna z maskotek – parówka Patrycja – szczególnie poruszyła internautów. Zdaniem niektórych dziewczynki noszące to samo imię mogą być wyśmiewane.

Biedronka. Parówka Patrycja wywołała burzę

Od 28 sierpnia klienci sklepów Biedronka za zrobione zakupy mogą odebrać specjalne naklejki, które następnie będzie można wymienić na wybranego pluszaka. To już kolejna tego typu akcja znanej sieci. W ubiegłych latach do zdobycia były Gangi Słodziaków, Świeżaków czy Fajniaków, a tym razem do sklepów trafił Gang Mocniaków.

W skład nowej maskotkowej serii wchodzi aż 11 zabawek. Zdecydowanie największą furorę wśród dzieci zrobiła parówka Patrycja, która niemal natychmiast po ujawnieniu szczegółów akcji stała się prawdziwym hitem.

Okazuje się jednak, że nie wszyscy są podzielają ten entuzjazm. Część rodziców zwraca uwagę na dość niefortunny dobór imienia do akurat takiej zabawki i obawia się, że z tego powodu ich córki mogą stać się obiektem drwin w szkole. Jedna z internautek postanowiła nawet napisać komentarz na oficjalnym facebookowym fanpage’u Biedronki: “Parówka Patrycja- tylko cieszyć się, że dziecko ma inaczej na imię … współczuje Patrycjom”. Sieć odpisała natomiast, że ich zdaniem to powinno być “wyróżnienie”. Taka odpowiedź nie wszystkim się spodobała.

Nie brakuje jednak komentujących, wśród nich również tych o imieniu Patrycja, które bardzo pozytywnie wypowiadają się o pomyśle nazwania tak pluszaka. Bez wątpienia to jedna z najbardziej charakterystycznych i oryginalnych zabawek ze wszystkich dotychczasowych akcji.

Zobacz: Gang Mocniaków w Biedronce. Za zakup tych produktów można dostać więcej naklejek!

Gang Mocniaków Biedronka – jakie są zasady akcji?

Zgodnie z regulaminem akcji aby otrzymać pluszaka za darmo, należy uzbierać 60 naklejek. Za każde wydane podczas zakupów 69 zł klient może dostać 1 nalepkę, ale można zdobyć także bonusowe punkty:

  • Zakup warzyw i owoców to dodatkowa 1 naklejka za każde wydane 69 zł. 
  • Zakup produktów z oferty „Mocny wybór” to dodatkowa naklejka za każde wydane 69 zł.
  • Zakup produktów z oferty specjalnej za minimum 10 zł to dodatkowa 1 naklejka za każde wydane 69 zł (Ofertą „Mocny wybór” oraz ofertą specjalną są objęte wyłącznie wybrane produkty dostępne w ofercie sklepu Biedronka, wskazane w gazetkach promocyjnych i oznaczone odpowiednio znakiem „Mocny wybór” oraz „Kup i zyskaj extra naklejki”).
  • Rozwiązanie quizu w aplikacji Biedronka to dodatkowa 1 naklejka.
parówka patrycja
Źródło: https://gangmocniakow.pl/pl

Sprawdź też:

Rodzice.pl - ciąża, poród, dziecko - poradnik dla Rodziców
Logo